توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سرمایه‌گذاری ۱۵۰۰ میلیارد تومانی بخش خصوصی برای توسعه گیلان
چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۵
استاندار گیلان با تأکید بر حمایت از سرمایه‌گذاران و مقابله با سرمایه‌بران از سرمایه‌گذاری ۱۵۰۰ میلیارد تومانی بخش خصوصی برای توسعه این استان خبر داد.
به گزارش عرش نیوز؛محمدعلی نجفی ظهر امروز در نشست شهرداران این استان، با بیان اینکه مدیریت شهری بسیار مظلوم است، اظهار کرد: افتخار می‌کنیم که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نظام شورایی مستقر است.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری گیلان در 52 شهر این استان بسیار موفق عمل کرده است، افزود: در حوادث غیرمترقبه شهرداری‌ها عملکرد خوب و فوق‌العاده‌ای دارند.

استاندار گیلان با تأکید بر اینکه در مورد مظلومیت مدیریت شهری کتابی خواهم نوشت، گفت: رشته تحصیلی‌ام مدیریت است و اگر وقت کنم این کار را می‌کنم.

نجفی با تصریح بر اینکه نظام شورایی احترام به دموکراسی است، تصریح کرد: از حوادث‌های غیرمترقبه 30 حادثه در یکسال گذشته در گیلان اتفاق افتاده که مدیریت شده است.

وی با اشاره به اجرای طرح جمع‌آوری آب‌های سطحی در 52 شهر گیلان، تأکید کرد: طرح جمع‌آوری آب‌های سطحی در بیش از 30 نقطه کلانشهر رشت اجرا می‌شود.

استاندار گیلان با تأکید بر حمایت از سرمایه‌گذاران و مقابله با سرمایه‌بران از سرمایه‌گذاری 1500 میلیارد تومانی بخش خصوصی برای توسعه این استان خبر داد و گفت: بودجه مجموعه شهرداری‌های گیلان به 500 میلیارد تومان در هرسال نمی‌رسد.

نجفی با اشاره به میانگین عمر 23 ساله ماشین‌آلات راهداری و 13 ساله ماشین‌آلات سنگین در سایر حوزه‌ها در گیلان، خاطرنشان کرد: نوسازی ماشین‌آلات راهداری گیلان در دستور کار است.

وی با تأکید بر حفظ محیط زیست و مدیریت پسماند، گفت:  از هرگونه تصرف زمین‌های ملی و تغییر کاربری های غیرقانونی جلوگیری و با متخلفان برخورد می‌شود.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 329554