توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
با شکست برابر نماینده هرمزگان
موقعیت تیم فوتسال شاهد شیراز در لیگ دسته اول فوتسال به خطر افتاد
يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۴۱
موقعیت تیم فوتسال شاهد شیراز با شکست برابر نماینده هرمزگان در هفته دهم لیگ دسته اول فوتسال کشور به خطر افتاد تا این تیم در هفته‌های پایانی به دنبال رهایی از سقوط باشد.
به گزارش عرش نیوز: هفته دهم رقابت‌های فوتسال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور امروز برگزار شد و تیم فوتسال شاهد شیراز در سومین مسابقه از نیم فصل دوم این رقابت‌ها خود برابر یاران جوان هرمزگان شکست خورد.

شاهد شیراز که به عنوان یکی از دو نماینده استان فارس در لیگ دسته اول فوتسال کشور حضور دارد و به دنبال بقا در لیگ دسته اول است، در دیدار برابر تیم یاران جوان هرمزگان نمایشی متوسط داشت اما در ‌‌نهایت با شکست ۳ بر یک برابر این تیم زمین مسابقه را ترک کرد.

شکست شاهد برابر تیم یاران جوان هرمزگان سبب شد، تیم یاران جوان که پیش از این مسابقه یکی از رقبای جدی شاهد در راه بقا در لیگ دسته اول بود و ۴ امتیاز کمتر از این تیم داشت، به یک قدمی شاهد رسید تا اوضاع برای شاهد حساس و خطرناک شود.

شاهد شیراز هفته گذشته در برابر دیگر نماینده استان هرمزگان یعنی آذرخش به تساوی ۲ بر ۲ دست یافت و پیش از آن در دربی فوتسال استان فارس برابر تیم لبنیات ارژن شیراز مغلوب شده بود تا مدت‌ها در حسرت پیروزی بماند.

نماینده فارس با این شکست، پشت سر آذرخش بندرعباس ۱۶ امتیازی در رده ششم جدول ۸ تیمی لیگ یک فوتسال قرار گرفته و در حالی برای بقا در لیگ تلاش می‌کند که جدال سختی با دو تیم یاران جوان هرمزگان و استقلال نوین ماهشهر دارد.

تیم‌های یاران جوان بندرعباس و استقلال ماهشهر با ۷ امتیاز تیم‌هایی هستند که پایین‌تر از شاهد شیراز در جدول قرار گرفته‌اند در حالی که در این گروه رسالت کرمان صدرنشین است و تیم‌های ارژن فارس و زاگرس خوزستان در رده‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

در گروه نخست لیگ دسته اول فوتسال ایران نیز تیم‌های کاشی نیلوی یزد، هیئت فوتبال اصفهان و پنت هاوس خراسان رضوی در رده‌های اول تا سوم جدول ایستاده‌اند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 354259