توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
جانشین فرمانده نیروی انتظامی:
زیرساخت های مهران ظرفیت تعداد بالای زائران را ندارد
دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۹
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه مسیرهای منتهی به مرز مهران در استان ایلام ظرفیت این تعداد خودرو را ندارند، گفت: عرضه و تقاضا در این مسیر مواصلاتی برابر نیست.
به گزارش عرش نیوز؛سردار حسین اشتری ظهر امروز در جمع فرماندهان و مسئولان ارشد مستقر در مرز مهران، اظهارداشت: حضور میدانی فرماندهان این نیرو در مرز مهران و تلاش برای تسهیل سفر زائران مولود روحیه جهادی در سازمان پلیس است؛ ارزشمندی این کار زمانی مشخص می شود که مردم از کارکنان این نیرو راضی باشند.

وی افزود: پلیس با مدیریت جهادی توانسته خدمات ارزنده ای به زائران حسینی در مرز های کشور ارائه کند.

 جانشین فرمانده نیروی انتظامی به مشکلات موجود در تردد زائران هنگام خروج از کشور و انتقال آنها به میهن اسلامی اشاره کرد و گفت: زیر ساخت های موجود در شهرستان مهران ظرفیت این تعداد زائر را ندارد ولی با تلاش خوب مسئولان و مهمان نوازی مردم مرزدار آن توانستیم تا حدود زیادی بر مشکلات فائق آئیم.

سردار اشتری با بیان اینکه مسیرهای منتهی به مرز مهران در استان ایلام ظرفیت این تعداد خودرو را ندارند، گفت: عرضه و تقاضا در این مسیر مواصلاتی برابر نیست.

وی گفت: هم اکنون روحیه جهادی سال های دفاع مقدس را می توان در بین کارکنان و فرماندهان ناجا هنگام خدمت رسانی به زائران حسینی مشاهده کرد.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 343053