توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده ولی فقیه در استان کردستان:
جسارت دشمنان به مقدسات اسلام، مسلمانان را در مقابل آنها متحدتر می‌کند
يکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۴
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: دشمن می‌خواهد اسلام هراسی را ترویج کند اما با اهانت به مسلمانان، آنها را متحدتر در مقابل خود خواهد کرد.

به گزارش عرش نیوز؛حجت‌الاسلام محمد حسینی شاهرودی ظهر امروز در یادواره شهدای بمباران 28 دی سال 65 شهرستان سنندج، اظهار کرد: برای دستیابی به عزت، انسان‌هایی خدایی فدا شدند و خون‌های پاکی به زمین ریخته شد.

وی با یادآوری وضعیت مردم در زمان طاغوت گفت: در آن دوران کسی جرئت نداشت علیه آمریکا و اسرائیل سخنی به میان آورد و پس از انقلاب نیز گروه‌های مزدور معاند نظام جمهوری اسلامی به دشمنی با قرآن پرداختند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان در ادامه به ماجرای اهانت اخیر به ساحت پیامبر اکرم پرداخت و گفت: دشمنان ضد اسلام به دلیل کینه‌ای که از این دین و مسلمانان دارند دست به اینگونه اقدامات می‌زنند.

حجت‌الاسلام شاهرودی خاطرنشان کرد: همین کشورهای غربی از جمله فرانسه که امروز اینگونه به پیامبر اسلام جسارت می‌کنند در زمان جنگ ایران و عراق نیز پیشرفته‌ترین امکانات برای قتل عام مردم ما را در اختیار صدام قرار می‌دادند.

وی یکی از مهم‌ترین اهداف دشمن در این بمباران‌ها را دلسرد کردن مردم از نظام عنوان کرد و افزود: آنها تصور داشتند اگر شهری چون سنندج را مورد حمله قرار بدهند مردم به نظام اعتراض کرده و اصل جنگ را زیر سؤال می‌برند.

نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه دشمنان هرگز نتوانسته‌اند در دوران جنگ به این آرزوی خود برسند، گفت: پس از بمباران شهر سنندج، آنچه شاهد بودیم تظاهرات مردم علیه دشمنان و شعار مرگ بر آمریکا و صدام بود.

حجت‌الاسلام شاهرودی خاطرنشان کرد: دشمن امروز با ابزار دیگری چون ماهواره‌ها به میدان آمده است و تلاش می‌کند ما را شکست دهد، اما قادر به این کار نخواهد بود.

وی با بیان اینکه همگان اذعان دارند امن‌ترین جای جهان ایران است، گفت: دشمن می‌خواهد اسلام هراسی را ترویج کند اما با اهانت به مسلمانان، آنها را متحدتر در مقابل خود خواهد کرد.

نماینده ولی فقیه در کردستان، هدف دشمنان از ابتدای انقلاب را به مخاطره افکندن امنیت دانست و گفت: با وحدت میان ما، دشمن جرئت تهدید نخواهد داشت و لذا تلاش دارند از راه‌های دیگر چون مسائل اقتصادی ورود کنند.

حجت‌الاسلام شاهرودی گفت: تحریم‌ها علیه ایران به علت ناتوانی دشمن در تهدیدهای سیاسی و نظامی است، چرا که اصولا ایران تهدیدپذیر نیست.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تأمین نیازهای ضروری و پرداختن به تفریحات سالم از نیازهای زندگی است، توجه به تجملات و اسراف را یک معضل اساسی دانست که گریبانگیر بسیاری از خانواده‌ها شده است.

نماینده ولی فقیه در کردستان پیگیری اهداف را تنها در سایه برخورداری از فرهنگ بسیجی و شهادت طلبی و روحیه جهادی امکان‌پذیر عنوان کرد.


منبع:فارس

کد مطلب: 356653