توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
پیشرفت ۷۰ درصدی برج‌های ۳ قلو در شهرستان لردگان
دوشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۳۴
رئیس اداره صنعت و معدن چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه طرح ساخت برج های سه قلو شهرستان لردگان بر اساس استانداردهای انجمن مهندسان آمریکا و اروپا بوده است,گفت: ساخت برج های سه قلو ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
به گزارش عرش نیوز،
سید نعیم امامی, با بیان اینکه ساخت برج های سه قلو تفکیک کننده گاز پتروشیمی شهرستان لردگان ۷۰ درصد پیشرفت داشته است اظهار کرد: این طرح در استان چهارمحال و بختیاری در راستای تامین خوراک پتروشیمی اوره و آمـونیاک لردگان، تولید کود اوره و آمونیاک و هدایت گازهای سمی و غیرقابل استفاده به خط پتروشیمی اجرا شده است.

وی با اشاره به اینکه طرح برج های سه قلو لردگان بر طبق استانداردهای انجمن مهندسان آمریکا و اروپا اجرا شده است, گفت: ساخت این برج ها به صورت مستقیم برای ۱۶۴ کارشناس ومهندس فنی استان های چهارمحال وبختیاری، خوزستان و فارس و ۲۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال ایجاد کرده است.

رئیس اداره صنعت,معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری تصریح کرد:در این پروژه به صورت میانگین مراحل اجرایی ساخت پتروشیمی لردگان ۳۲ درصد پیشرفت داشته است.

وی افزود: در مراحل اجرایی این پتروشیمی ۶۰ درصد تجهیزات خط اصلی طرح خریداری شده است.

امامی با بیان اینکه ساخت طرح ملی مجتمع پتروشیمی لردگان از سال ۱۳۸۶ شروع شده است خاطرنشان کرد: در این طرح ظرفیت تولید سالانه, یک میلیون و ۷۳ تن اوره و ۶۷۷ هزار تـن آمـونیـاک با سرمایه ارزی ۵۵۳ میلیون یورو شروع شده است.
منبع:تسنیم
کد مطلب: 261559