توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
با ارسال نامه‌ای به روحانی؛
۱۸ نماینده خوزستان خواستار حمایت رئیس جمهور از استاندار خوزستان شدند
يکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۲۲
مجمع نمایندگان استان خوزستان در نامه‌ای به رئیس جمهور، با اعلام حمایت همه‌جانبه از عبدالحسن مقتدایی استاندار، خواستار یاری رساندن دولت به وی جهت تحقق وعده‌های نخستین سفر هیئت دولت به این استان شدند.
به گزارش عرش نیوز؛به نقل از مجمع نمایندگان استان خوزستان، نمایندگان مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار حمایت وی از استاندار خوزستان برای اجرای برنامه‌های وی شدند.

متن نامه 18 نماینده استان خوزستان به حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، به شرح زیر است:

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

حضرت حجت الاسلام و المسلمین دکتر روحانی

سلام علیکم

طلیعه 24 خرداد به فرموده مقام معظم رهبری آغار عصر اعتدال در سپهر سیاسی جمهوری اسلامی ایران بود که این رهیافت با حضور میلیونی ایرانیان ولایتمدار به ویژه آحاد مردم قدر‌شناس و نستوه استان همیشه سرافراز خوزستان به منصه ظهور پیوست.

خوزستان قلب استراتژیک ایران اسلامی است که قطب صنعت، کشاورزی، تولید انرژی و صنایع ملی به شمار می‌رود. این همه در کنار نیروی انسانی نخبه و توانمند این دیار و با حضور رنگین کمانی از اقوام دلاور که هزاره‌هاست در کنار یکدیگر هم‌زیستی مسالمت‌آمیز داشته‌اند، ترکیبی رشک برانگیز برای دشمنان و امیدافزا و نشاط آفرین برای دوستان انقلاب اسلامی به دست می‌دهد.

آرامش خوزستان، پویایی خوزستان و توسعه این استان همواره به معنای تسری آرامش، توسعه کشور و ایجاد تحرک در اقتصاد درون‌زای ملی بوده است.

دولت کریمه اعتدال در اولین گام خود در استان با برگزیدن و انتخاب دکتر مقتدایی از فرزاندان شایسته، فرهیخته و آشنا با درد‌ها و آلام دیار نخل و کارون و بلوط، بارقه امید و آروزهای دیرپا را در جامعه خوزستانی دمید و تدبیر مورد ادعای خود را به‌خوبی در عرصه عمل به کرسی نشاند.

امروز اما با همه کاستی‌ها و کمبود‌ها، خوزستانی‌ها به فرزند لایق خود امید‌ها بسته‌اند و سرمایه اجتماعی قابل توجهی برای اجرایی شدن شعار‌ها و منویات دولت یازدهم تدارک آمده‌است.

بی‌تردید بدخواهان آرامش خوزستان و دلالان سیاسی وضعیت موجود را بر نمی‌تابند و از هر اقدامی برای از میدان به در رفتن استاندار خوزستان که استان را بر سکوی توسعه قرار داده‌است و پروژه‌های مهمی را به بار خوهد نشاند، خودداری نخواهند کرد.

اینجانبان به نمایندگی از میلیون‌ها خوزستانی نیک‌اندیش حمایت همه جانبه خود را از استاندار خوزستان جناب آقای مقتدایی اعلام کرده و از جنابعالی تقاضا داریم نماینده عالی خود در استان خوزستان را که با همه حساسیت‌های فوق استراتژیک این استان در شرایط خطیر بین‌المللی، جزیره ثبات و آرامش و امید است را یاری رسانید تا با همت و تلاش در سایه وحدت همه نخبگان و اقوام شاده تحقق وعده‌های جنابعالی در نخستین سفر استانی به این دیار باشیم.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 339760