توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
حجت الاسلام نوری زاده:
1100 بانوی فرهيخته در كشور مطالبات جبهه فرهنگی زنان را پيگيری می كنند
يکشنبه ۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۵۴
يزدـ معاون امور مجلس و استانهای سازمان تبليغات اسلامی گفت: در حال حاضر هزار و 100 بانوی فرهيخته در كشور، مطالبات فرهنگی زنان در حوزه های مختلف را پيگيری می كنند.
به گزارش عرش نیوز: حجت الاسلام سیدناصرالدین نوری زاده، عصر یکشنبه در جمع روسای ادارات و مدیران نمایندگی های اداره تبلیغات اسلامی استان یزد با بیان اینکه در حال حاضر حوزه های تبلیغی بسیاری نظیر مساجد، مدارس و ... را داریم، اظهار داشت: باید از این فرصت ها حداکثر استفاده را برای ترویج دین اسلام و فرهنگ دینی ببریم.

وی بیان اینکه سازمان تبلیغات با ۹۱ هزار هیئت مذهبی در سراسر کشور در تماس است، عنوان کرد: هیئت های مذهبی در واقع یک شبکه تبلیغی عظیم در سراسر کشور به شمار می روند که باید از آنها استفاده کرد و در این راستا سال گذشته بیش از ۵۰ هزار مبلغ در سراسر کشور در این هیئت توسط سازمان تبلیغات اسلامی ساماندهی شد.

نوری زاده همچنین با اشاره به ظرفیت مدارس بیان کرد: از سال ۸۴ تاکنون ۱۳۰ هزار گفتمان دینی در مدارس کشور برگزار شده و که در این گفتمان ها حداقل ۱۲ میلیون دانش آموز زیر پوشش قرار گرفته اند که این ظرفیتی عظیم در اختیار سازمان تبلیغات اسلامی است.

وی همچنین از فعالیت بانوان در عرصه های فرهنگی به ویژه فرهنگ دینی خبر داد و اظهار داشت: هزار و ۱۰۰ بانوی فرهیخته در سراسر کشور توسط سازمان تبلیغات شناسایی شده که مطالبات جبهه فرهنگی در حوزه زنان را مطالبه و پیگیری می کنند.

نوری زاده خاطرنشان کرد: این بانوان برای زنان در زمینه های مختلف سبک زندگی، تهدیدهای بنیان خانواده، هجمه های فرهنگی علیه زنان، ازدیاد نسل و ... الگو طراحی و بانوان را هدایت می کنند.

وی با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی ظرفیت های دیگری را نیز در اختیار دارد، عنوان کرد: شبکه تبلیغی، رسانه، کتاب، فیلم، نشریه، هیئت های مذهبی و ... فرصت های خوبی است که در عرصه تبلیغی در اختیار داریم و باید از آنها به بهترین نحو استفاده شود.

نوری زاده تاکید کرد: اگر از این امکانات به نحو شایسته استفاده نکنیم، باید علاوه بر پاسخگویی در محضر خداوند متعال، به تاریخ نیز پاسخ دهیم.

منبع: مهر
کد مطلب: 347761