توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سردار احمدی مقدم: ایران نقطه اتکای کشورهای منطقه در مبارزه با ناامنی است
پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۷
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به برقراری امنیت کامل در کشور گفت: این اقتدار، ایران اسلامی را به نقطه اتکا و پشتیبان کشورهای منطقه در مبارزه با ناامنی تروریست ها تبدیل کرده است.
به گزارش عرش نیوز؛سردار اسماعیل احمدی مقدم افزود: خوشبختانه با هوشیاری و آمادگی کامل همه دستگاه های امنیتی، دفاعی و انتظامی، اشرافیت خوبی بر مرزهای کشور وجود دارد و امنیت به طور کامل برقرار است.

وی با اشاره به پیروزی های اخیر نیروهای مردمی و ارتش عراق بر تروریست ها گفت: تحولات در کشور عراق به گونه ای رقم خورده که تهدیدات تروریست ها را از مرزهای کشور ما دور کرده است.

سردار احمدی مقدم با اشاره به نزدیک شدن تروریست ها تا حدود 40 کیلومتری مرز ایران در محدوده قصر شیرین در غرب کشور، ادامه داد: این منطقه توسط نیروهای مسلح و مردمی عراق پاکسازی شد.

وی تاکید کرد: با تلاش و تعامل دستگاه های امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی هیچ گونه نگرانی از بابت امنیت مرزهای غربی کشور وجود ندارد و همه چیز در کنترل است.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: با وجود ایجاد فاصله مسافتی از مرزهای کشور تروریست ها همچنان تلاش می کنند تا در کشور ما نیز عملیاتی داشته باشند که با دقت و مراقبت نیروی های امنیتی تا کنون چنین توفیقی پیدا نکرده اند.

فرمانده نیروی انتظامی به منظور افتتاح نخستین بیمارستان ناجا در منطقه شمالغرب کشور به تبریز سفر کرده است.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 353061