9 دی روز تجدید بیعت با آرمان‌های نظام است
دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۱۴
رئیس اتاق اصناف تولیدی - خدمات فنی شهرستان سنندج، گفت: جامعه اصناف سنندج در یوم‌الله 9 دی بار دیگر با آرمان‌های نظام تجدید بیعت می‌کند.
9 دی روز تجدید بیعت با آرمان‌های نظام است

عرش نیوز:
فرهاد عزت‌پور امروز با اشاره به اینکه تمامی اعضای اتحادیه‌های تحت پوشش با آمادگی هر چه تمامتر در راهپیمایی امسال حاضر هستند گفت: این موضوع به عنوان یک وظیفه و رسالتی بر دوش ما است.

رئیس اتاق اصناف تولیدی_ خدمات فنی شهرستان سنندج، با بیان اینکه جامعه اصناف و بازاریان شهرستان سنندج همچون سال‌های گذشته آمادگی خود برای حضور در عرصه‌های مختلف را حفظ کرده است گفت: حضور گسترده جامعه بازاریان این شهر در یوم‌الله 9 دی نمادی از این آمادگی است.

وی با یادآوری اقدامات خصمانه دشمنان در روز عاشورای سال 88 و هتک حرمت به مقدسات اظهار کرد: ملت همیشه در صحنه ایران در روز 9 دی یک بار دیگر ثابت کردند ایران و ایرانی هرگز در مقابل استکبار سر تعظیم فرود نخواهد آورد.

رئیس اتاق اصناف تولیدی_ خدمات فنی شهرستان سنندج با اشاره به اینکه تمامی اعضای اتحادیه‌های تحت پوشش این مجمع با آمادگی هر چه تمامتر در راهپیمایی امسال حاضر هستند گفت: جامعه اصناف سنندج در یوم‌الله 9 دی با آرمان‌های نظام تجدید بیعت می‌کند.

عزت‌پور افزود: جامعه اصناف تولیدی و خدمات فنی سنندج هم‌صدا با دیگر اقشار جامعه حمایت خود از آرمان‌های نظام و فرمایشات رهبر معظم انقلاب را بار دیگر اعلام می‌کند.

رئیس اتاق اصناف تولیدی_خدمات فنی شهرستان سنندج افزود: ملت رشید ایران بویژه مردم استان کردستان و شهرستان سنندج بارها نشان داده‌اند هر جا نیاز به حضور آنها بوده است تا پای جان در خدمت نظام و انقلاب هستند.

عزت‌پور  در پایان بر حضور مستمر و پرشور این مجمع در راهپیمایی 9 دی امسال تأکید کرد و گفت: ما وامدار خون شهدا و پاسدار دستاوردهای نظام و انقلاب خواهیم بود./فارس

کد مطلب: 183961