توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سردار باقرزاده: ترویج فرهنگ ایثار، علت تدفین شهدا در اماکن مختلف است
يکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۲۶
فرمانده کمیته تفحص مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: انگیزه ما برای تدفین شهدا در شهرها و مکان های مختلف، ترویج فرهنگ جهاد، ایثار و شهادت است.
به گزارش عرش نیوز؛سردار سرتیپ سید محمدباقرزاده با اشاره به برکات تشییع و تدفین شهدای گمنام در نقاط مختلف کشور، افزود: حضور پر برکت شهدای گمنام در فضای کشور مروج ارزش های اسلامی است.

وی اظهار داشت: هر بار با حضور پیکر پاک این شهدا فضای دوستی و محبت و دفاع از ارزش های اسلامی و انقلابی در فضای کشور گسترده تر می شود.

فرمانده کمیته تفحص مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر این که دشمنان در تلاش هستند یاد شهدا و حسین بن علی (ع) در جامعه کمرنگ شود، افزود: هر بار که شهید گمنامی در نقاط مختلف کشور تشییع می شود، مردم حضوری پرشور دارند که این موضوع نشان می دهد با وجود فضاسازی و تبلیغات دشمن، مردم دلبسته به شهید و شهادت هستند.

سردار باقرزاده تاکید کرد: شهیدان به مولایشان امام حسین(ع) اقتدا کردند و آرامگاه های آنها تکه ای از کربلا است.

فرمانده کمیته تفحص مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: خاطرات شهدا تمام شدنی نیست؛ ما در جوار این گل ها درس ها آموختیم و هنوز هم درس های بزرگی را به ما می آموزند.

دو تن از شهدای گمنام دفاع مقدس روز شنبه همزمان با اربعین حسینی در میان حزن و اندوه مردم شهیدپرور شهرستان رامسر تشییع و در دانشگاه آزاد اسلامی این شهر به خاک سپرده شدند.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 342504