توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
دولت به تعهدات خود در پروژه انتقال آب از قطری عمل کند
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۸
امام جمعه موقت شاهرود با اشاره به بحران آب شاهرود گفت: به سرانجام رساندن پروژه انتقال آب از چشمه سارهای قطری راه حلی برای مشکل کمبود آب شاهرود است و دولت باید به تعهدات خود در خصوص این پروژه عمل کند.
به گزارش عرش نیوز به نقل از مرآت، حجت الاسلام علی سعیدی امام جمعه موقت شاهرود و نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در خطبه های نماز جمعه این هفته شاهرود با اشاره به رویدادهای منطقه اظهار کرد: تدابیر و سیاست های هوشمندانه مقام معظم رهبری در اتخاذ سیاست های لازم در قبال رویدادهای منطقه باعث شده است تا تهدیدهای پیش رو تبدیل به فرصت شود.

وی با اشاره به نقش موثر ایران در کشورهای منطقه به ویژه یمن، عراق و سوریه افزود: آمریکا با ایجاد گروه تروریسی داعش به دنبال ایجاد ناآرامی در مرزهای ایران و آشوب در داخل کشور ما بود که این توطئه نیز با هوشمندی مقام معظم رهبری در خارج از مرزهای ایران خنثی شد.

خطیب جمعه شاهرود در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به مراسم تنفیذ حکم دوازدهمین رییس جمهور کشور بیان کرد: تا زمانی که حکم تنفیذ رئیس جمهور توسط مقام معظم رهبری تایید نشود رئیس جمهور حق حاکمیت ندارد.

سعیدی با تاکید بر اینکه رئیس جمهور باید توصیه های مقام معظم رهبری را در اداره کشور سرلوحه کار خود قرار دهد عنوان کرد: استکبار ستیزی، دفاع از استقلال و عزت کشور، حمایت از مظلومان و ستمدیدگان، تصمیم جدی در عینی کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی و حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم از جمله مسائلی است که رئیس جمهور باید بیش از پیش نسبت به آن همت گمارد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به بحران آب شهرستان شاهرود گفت: عملیات اجرایی پروژه انتقال آب از قطری به شاهرود برای جبران کمبود آب این شهرستان آغاز شد که مدتی است متوقف شده است و لازم است که دولت ضمن حل کردن مشکلات و مسائل مربوطه به تعهدات خود در خصوص این پروژه عمل کند.

انتهای پیام/
کد مطلب: 392103
 
 


پربازدیدترین