توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در قزوین:
حماسه ۹ دی مثلث شوم دشمن را برهم زد
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۶
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حماسه ۹ دی و بصیرت و تشخیص مردم، مثلث شوم دشمن را برهم زد.
به گزارش عرش نیوز؛حسین مظفر صبح امروز در همایش 9 دی که در سالن اجتماعات دانشگاه فرهنگیان برگزار شد، اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران، برگرفته از خون شهدا و با حمایت و پشتیبانی مردم ولایتمدار است که برای پایداری این انقلاب سختی‌های فراوانی را متحمل شدند.

وی بیان کرد: از ابتدای انقلاب تاکنون، توطئه‌ها و دسیسه‌های فراوانی در کشور صورت گرفته که  مردم با حضور به‌موقع و موثر خود در صحنه و تجدید پیمان با امام و شهدا، این دسیسه‌ها را برچیدند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به فتنه 88 تصریح کرد: فتنه 88 یکی از توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمن بود که بستری را برای عبرت‌جویی مردم فراهم کرد تا مردم بتوانند بصیرت و تحلیل خود را افزایش دهند.

وی خاطرنشان کرد: اتاق فکر بیگانگان، رسانه‌های بیگانگان و لانه‌های جلسوسی سه راس مثلث شوم دشمن برای برپایی فتنه بود که با تدبیر مقام معظم رهبری و مردم شریف و خلق حماسه 9 دی، این مثلث شوم برهم زده شد.

مظفر گفت: مردم به ویژه نسل جوان نباید ساده‌اندیش باشند و تصور کنند که در حال حاضر در کشور، دشمنی وجود ندارد بلکه جوانان باید آگاه باشند و بدانند که دشمن همیشه در کمین است و منتظر فرصتی برای حمله و برپایی فتنه است.

وی بیان کرد: پیچیدگی فتنه این بود که حق و باطل با هم مخلوط شدند و بسیاری از جوانان ناخواسته و از ساده‌نگری دچار انحراف و خطا شدند و معلمان و استادان که هدایت‌گر نسل جوان امروز هستند، باید بصیرت و درک و آگاهی از وضعیت جوانان و نسل امروز را بالا ببرند.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 349408