توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیر کل حمل و نقل و پایانه‎های استان زنجان خبر داد
صدور 54 فقره مجوز برای احداث مجتمع‎های خدماتی در زنجان
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۳
مدیر کل حمل و نقل و پایانه‎های استان زنجان گفت: 54 فقره مجوز به منظور احداث و راه‎اندازی مجتمع‎های خدماتی به ویژه در آزادراه‎های استان زنجان صادر شده است.
 
به گزارش عرش نیوز به نقل از فارس،علی رحمتی امروز در زنجان اظهار داشت: در حال حاضر هفدهمین مجتمع رفاهی در استان زنجان مورد بهره‎برداری قرار می‎گیرد.

 
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر برخی از مجتمع‎های خدماتی و رفاهی مورد احداث در استان زنجان نیمه کاره هستند، تصریح کرد: بیشتر این مجتمع‎ها با مشکلات بانکی مواجه هستند.

 
مدیر کل حمل و نقل و پایانه‎‏‎های استان زنجان با تاکید بر اینکه سعی می‎کنیم به متقاضیانی برای احداث مجتمع‎های خدماتی مجوز ارائه دهیم که نیاز به وام بانکی نداشته باشند، اضافه کرد: داشتن اعتبارات لازم برای بهره‎برداری از پروژه بسیار مهم است.

 
رحمتی یکی از مهم‏ترین مشکلات موجود در محورهای استان زنجان از جمله آزادراه‎ها را نبود سیستم‎های روشنایی دانست و یادآور شد: اگر بتوان روشنایی مسیرهایی که مجتمع‎های خدماتی در آنجا موجود است را تا شعاع 500 متر تامین کرد، اقدام بسیار خوبی است و سبب راحتی رانندگان نیز می‎شود.

 
این مسئول متذکر شد: تامین روشنایی تا شعاع 500 متر مجتمع‎های خدماتی در مسیرها و محورهای استان زنجان در ستاد سرمایه‎گذاری نیز مطرح شده است.

 
وی با تاکید بر اینکه باید به منظور کاهش تصادفات اقدامات لازم صورت گیرد، افزود: روشن بودن مسیر سبب می‎شود راننده در صورت نیاز و خستگی توقف کند.
کد مطلب: 288604