توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سفیر فیلیپین:
استان مرکزی در ساخت محصولات ساختمانی ظرفیت بالایی دارد
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۸
سفیر فیلیپین گفت: استان مرکزی در ساخت محصولات ساختمانی و راه سازی از شرایط و ظرفیت های خوبی برخورداربوده که اگر قیمت مناسب داشته باشند فرصت مناسبی است که از آنها برای ساخت جاده‌ها و فرودگاه‌ها در کشور فیلیپین استفاده شود.
به گزارش عرش نیوز؛«ادوارد منز» شامگاه گذشته در افتتاح هشتمین نمایشگاه تخصصی سراسری صنعت و معدن در اراک با اشاره به اینکه استان‌ مرکزی دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی در زمینه صنایع و معادن است، اظهار داشت: نمایشگاه صنایع استان مرکزی فرصت مناسبی برای صنعتگران خارجی وسرمایه‌گذاری در این استان است.

وی افزود: استان‌مرکزی در تمامی زمینه‌ها دارای ظرفیت‌های بسیار بالایی بوده که باید به این مهم توجه شود و استان مرکزی باید در شناساندن این ظرفیت‌ها به کشورهای دیگر گام بردارد تا بتواند روابط تجاری و اقتصادی خود را افزایش دهد.

سفیر فیلیپین تصریح کرد: استان مرکزی در بخش صنایع بسیار توانمند بوده که باید با برپایی این نمایشگاه‌ها و دعوت از هیئت‌های تجاری کشورهای دیگر بتواند ظرفیت‌های بالقوه را به بالفعل تبدیل کند.

منز با اشاره به ایجاد تعامل بین 2 کشور گفت: این 2 کشور می‌تواند تعاملات بسیار خوبی را با یکدیگر برقرار کنند که نمایشگاه صنعت و معدن این استان فرصت خوبی برای آشنایی با صنایع به ویژه برای کشورهای آسیایی و فیلیپین است.

وی افزود: استان مرکزی علاوه بر صنایع در صنعت کشاورزی و گردشگری نیز جایگاه بسیار خوبی دارد که با تعامل بیشتر و ارائه توانمندی‌هایش می تواند به جذب سرمایه‌گذاران خارجی بپردازد و در رشد و توسعه استان گام بردارد و بتواند بخش‌های موجور را نیز تقویت کند که این مهم تنها با دعوت از سفرای کشورهای دیگر و نیز هیئت های تجاری این کشورها محقق می‌شود.

سفیرفیلیپین تصریح کرد: فیلیپین از ظرفیت‌های موجود در استان استقبال کرده و خواستار برقراری تعاملات بسیار گسترده و در عین حال مداوم با استان‌مرکزی است که با سفر هیئت های تجاری این کشور این مهم تا حد زیادی تحقق پیدا می‌کند.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 337906