توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مردم باید اطاعت از رهبری را مسیر زندگی خود قرار دهند
يکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۴
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: مردم باید اطاعت از مقام معظم رهبری را مسیر زندگی خود قرار دهند چرا که دشمن امروزولایتمداری مردم را مورد هدف خود قرار داده است.
به گزارش عرش نیوز؛حجت الاسلام علی خاتمی شامگاه شنبه در جمع نماز گزاران مسجد جامع شهر سجاس حضور مردم را در مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) را بسیار باشکوه عنوان کرد و افزود: مردم با این حضور ارادت خود را به امام حسین و خاندان این امام بزرگوار نشان دادند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: امروز دشمن با همه برنامه ها و ترفندهای  مختلف درصدد ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران است ولی هرگز موفق نمی شود چرا که نظام جمهوری اسلامی ایران همواره با هدایت های مدبرانه مقام معظم رهبری روند توسعه را طی کرده است.

حجت الاسلام خاتمی بر ارج نهادن به مقام شامخ شهداء اشاره کرد و یاد آورشد: ما باید راه این شهیدان را ادامه بدهیم و راه این شهیدان هم جزاطاعت از ولایت فقیه و تثبیت نظام جمهوری اسلامی ایران نبود.

وی در ادامه گفت: دشمن در تمام مقتضیات زمانی درصدد ضربه زدن به ایران است ولی با هوشیاری و مدیریت مقام معظم رهبری همیشه با شکست روبه رو شده است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان تصریح کرد: مردم باید بصیرت خود را نسبت به توطئه های دشمن  تقویت کنند.

منبع:مهر

کد مطلب: 336402