توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
معاون استاندار لرستان:
عملیات ساخت راه‌آهن لرستان از سرگیری شد
سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۵۰
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان گفت: عملیات ساخت راه‌آهن لرستان از سرگیری شد.
به گزارش عرش نیوز، علی کورانی فر عصر امروز در جلسه شورای اداری استان لرستان که با حضور معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت از محیط‌زیست برگزار شد ضمن تبریک هفته پژوهش اظهار داشت: پژوهش شرط توسعه است و توسعه هم لازمه بقا و استمرار زندگی است و کشور نیز بیش از هر چیزی به این نیازمند است.

وی افزود: تبدیل ایده به فناوری و تبدیل فناوری به محصول تجاری شده به‌طورجدی در دستور کار دولت یازدهم است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان بیان کرد: مضاعف شدن این شور زمان انتخاب استاندار بومی برای لرستان به وجود آمد که به دلیل بومی بودن استاندار شناخت کاملی از مسائل و مشکلات لرستان دارد تا جایی که سبب شده استان ما پیش روی خوبی داشته باشد.

وی با اشاره به کارهای انجام‌شده توسط استاندار لرستان طی یک سال گذشته تصریح کرد: توسعه فرودگاه خرم‌آباد و افزایش تعداد پروازها از چهار پرواز در سال‌های گذشته به ۲۸ پرواز و راه‌اندازی پروازهای مشهد و عسلویه و در دستور کار قرار گرفتن پرواز کیش و عتبات عالیات ازجمله این اقدامات است.

کورانی فر خاطرنشان کرد: راه‌اندازی مجموعه کشت و صنعت خرم‌آباد که حدود ۱۱ سال راکد شده بود، آبی کردن هزار و ۳۶۰ هکتار زمین کشاورزی، تولید ۹ مگاوات برق از دیگر اقدامات خوب در لرستان است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان با اشاره به اینکه هم‌اکنون یک کارگاه سازندگی در لرستان شکل‌گرفته است عنوان کرد: فعال شدن پروژه راه‌آهن لرستان، سدها و ایستگاه‌های پمپاژ حوزه جهاد کشاورزی یک وحدت و همدلی مناسب انجام‌شده است که برای توسعه استان نیز فقط نیازمند حضور بخش خصوصی هستیم.

وی خطاب به معاون رئیس‌جمهور گفت: شما به‌عنوان مدافع لرستان در هیئت دولت باشید و در این جهت لرستان را کمک کنید چراکه لرستان باید در کانون توجه دولت قرار گیرد و نیازمند توسعه است.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 340902