توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
پرداخت وام های قرض الحسنه به مددجویان کمیته امداد زرندیه
يکشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۱
مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) زرندیه گفت: پرداخت وام های قرض الحسنه با همکاری بانک ها از خدمات این نهاد در ارائه تسهیلات به خانواده ها بوده و مبالغ قابل توجهی وام از این منابع به مددجویان پرداخت شده که کارگشای آنها بوده است.
به گزارش عرش نیوز،غلامرضا حافظ کمال در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از اقدامات خوب امداد حمایت از این زنان سرپرست خانوار بوده اظهار کرد: هیچ دستگاهی مانند کمیته امداد امام خمینی(ره) از این زنان به این شکل حمایت نمی کند.

وی افزود: بیشترین دغدغه این زنان مشکل اشتغال بوده و کمیته امداد با هدف کمک به این خانواده ها در جهت ایجاد اشتغال آنها اقدامات ارزشمندی انجام داده و برای خانوارهای تحت حمایت یکی از مهم ترین اولویت‌ها بوده است که در این زمینه آموزش‌های بسیار خوبی را به خانوارها و سرپرستان آنها ارائه کرده ایم.

مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) زرندیه تصریح کرد: سال گذشته بیش از ۱ میلیاردو ۶۲۲ میلیون ریال توسط این مدیریت در قالب طرح بیمه های اجتماعی زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح های اشتغال به حساب سازمان تامین اجتماعی شهرستان واریز شده است.

حافظ کمال با اشاره به بخش فرهنگی شعار امسال گفت: امسال با تاکید مقام معظم رهبری، واحد فرهنگی کمیته امداد تلاش‌های بسیار زیادی برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی و بهبود وضعیت فرهنگی خانوارهای تحت حمایت کرده است.

وی به نقش بسیار مهم ارتباط کارکنان زن کمیته امداد با زنان سرپرست خانوار اشاره کرد و افزود: برقراری این گونه ارتباطات می‌تواند در ارائه خدمات مناسب‌تر نقش خوبی داشته باشد.

مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) زرندیه تصریح کرد: پرداخت وام های قرض الحسنه با همکاری بانک ها از خدمات این نهاد در ارائه تسهیلات به خانواده ها بوده و مبالغ قابل توجهی وام از این منابع به مددجویان پرداخت شده که کارگشای آنها بوده است.
منبع:تسنیم
کد مطلب: 261306