توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استادیوم 15 هزار نفری خرم‌آباد سال 95 به بهره‌برداری می‌رسد
پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۳
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: استادیوم 15 هزار نفری مجموعه ورزشی خرم‌آباد در سال 1395 به بهره‌برداری می‌رسد.
به گزارش عرش نیوز؛محمد جعفر علیزاده شب گذشته در سفر خود به خرم‌آباد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استادیوم 15 هزار نفری خرم‌آباد در حال حاضر 63 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و امید می‌رود در سال 1395 به بهره‌برداری کامل برسد.
وی تصریح کرد: این استادیوم یکی از کامل‌ترین و استانداردترین زمین فوتبال‌های کشور است که با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد تومان ساخته خواهد که بیش از نیمی از آن تا به حال هزینه شده و مابقی در طی دو سال آینده تامین و پرداخت می‌شود.
معاون عمرانی وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: این استادیوم داری امکاناتی نظیر زمین تمرین، جایگاه خبرنگاران، جایگاه vip، دو دستگاه آسانسور، رختکن، سونا، واحدهای اداری، اتاق ماساژ، 4 نورافکن‌ 45 متری است که بر اساس قوانین AFC طراحی و ساخته می‌شود.
علیزاده افزود: برای رفاه حال تماشاگران محل پارک برای یک‌هزار دستگاه اتوبوس و 2500 سواری تدارک دیده شده که از دو ورودی تعریف شده، می‌توانند وارد استادیوم شوند، ضمن اینکه پارکینگ ویژه برای موتورها نیز طراحی شده است که همه مراحل با شتاب مناسبی در حال ساخت هستند.
وی عنوان داشت: در شرایط خاص این استادیوم قابلیت توسعه را دارد و اگر نیاز شود که تعداد سکوهای تماشاگران افزایش یابد، این کار قابل اجراست.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه این پروژه از اولویت‌های مهم وزارتخانه است، تصریح کرد: استادیوم 15 هزار نفری خرم‌آباد به دولت نیز معرفی شده که باید تا پایان 1395 به بهره‌برداری کامل برسد.
علیزاده اظهار داشت: این پروژه در زمینی به مساحت 13 هتکار در حال اجراست و همه زیرساخت‌های عنوان شده در این فضا جانمایی شده‌اند.

منبع:فارس
کد مطلب: 349714