توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
اصفهان میزبان اجلاس بین المللی « آسایهل » می شود
دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۱۵
معاون امور بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری اجلاس بین المللی انجمن موسسات آموزش عالی جنوب شرقی آسیا ( آسایهل ) در اصفهان خبر داد.
به گزارش عرش نیوز؛به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان، « سید جواد انگجی » در نشست هماهنگی این اجلاس افزود: برگزاری همایش آسایهل اولین نوع از این دست نشست های واجد اهمیت و در تاریخ سی و چند ساله دانشگاه آزاد کشور، کم نظیر و حتی بی نظیر است.

وی گفت: موضوع برگزاری همایش آسایهل 2015 از دو سال پیش در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد مطرح شد و قرار بود واحد علوم و تحقیقات تهران میزبان آن باشد.

انگجی افزود: بدلیل موقعیت تاریخی اصفهان و فضای فرهنگی و محیطی این شهر زیبا و با اعلام آمادگی واحد اصفهان(خوراسگان) و موافقت ریاست عالی دانشگاه، محل برگزاری آن به این شهر منتقل شد.

معاون امور بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: باید این اجلاس را در حد اعلا برگزار کرد و هماهنگی لازم بین دانشگاه آزاد اصفهان و دانشگاه آزاد واحد آکسفورد در این زمینه صورت گیرد.

وی تصریح کرد: از طرف معاونت بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی نیز هماهنگی هایی برای پیگیری موضوعات مرتبط با مهمانان خارجی از طریق معاونت کنسولی وزارت خارجه در حال انجام است.

معاون امور بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی از اهداف مهم این همایش بین المللی را گسترش ارتباطات علمی و آموزشی میان این دانشگاه و دانشگاههای معتبر جهان عنوان کرد.

اجلاس انجمن موسسات آموزش عالی جنوب شرقی آسیا (ASAIHL) - آسایهل 2015 با حضور روسای حدود 190 دانشگاه سراسر دنیا، اردیبهشت ماه 94 در اصفهان برگزار خواهد شد.

انجمن موسسات آموزش عالی جنوب شرقی آسیا (ASAIHL) در سال 1956 به ابتکار روسای هشت دانشگاه دولتی جنوب شرقی آسیا و بعنوان یک سازمان غیر دولتی در بانکوک تاسیس شد.

دانشگاه آزاد اسلامی از کشور ایران، عضو انجمن آسایهل است.


منبع:ایرنا
کد مطلب: 354411