توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار بوشهر:
دهکده گردشگری ساحلی بوشهر در ۳۰ هکتار اجرا می‌شود
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۱
استاندار بوشهر گفت: برای ساخت دهکده گردشگری ساحلی در مرکز استان بوشهر ۲۰۰ هکتار اراضی شناسنایی شده که در ۳۰ هکتار آن دهکده گردشگری با امکانات لازم تفریحی رفاهی ایجاد می‌شود.
به گزارش عرش نیوز؛مصطفی سالاری صبح امروز در بازدید معاون رئیس جمهور از ساحل بوشهر با بیان اینکه این استان دارای ظرفیت‌های مهمی در حوزه گردشگری دارد، اظهار داشت: وجود بیش از 930 کیلومتر نوار ساحلی در استان بوشهر فرصت مناسبی را برای توسعه طرح‌های گردشگری ساحلی فراهم کرده است.

وی با بیان اینکه اقدامات لازم برای ایجاد زیرساخت‌های گردشگری در استان بوشهر انجام شده گفت: اکنون ورودی بوشهر محل مناسبی برای ایجاد دهکده گردشگری شناسایی شده که عملیات زیرساخت این دهکده به زودی آغاز می‌شود.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه برای ساخت دهکده گردشگری بوشهر 30 هکتار اراضی ساحلی تخصیص یافته است بیان کرد: بیش از 200 هکتار اراضی ساحلی مرکز استان برای اجرای طرح‌های مختلف شناسایی شده که 30 هکتار آن به حوزه گردشگری ساحلی اختصاص یافته است.

سالاری، با بیان اینکه 150 میلیارد ریال برای ایجاد زیرساخت‌های گردشگری ساحلی بوشهر مصوب شده گفت: تاکنون 50 میلیارد ریال برای ایجاد زیرساخت‌های این دهکده گردشگری تخصیص یافته است.

وی افزود: در این دهکده امکانات تفریحی دریایی ایجاد که زمینه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی درآن فراهم می‌شود.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 345619