توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس سبک کونگ‌فو توآ قزوین:
قزوین قطب کونگ‌فو کشور است
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۲۱
رئیس سبک کونگ‌‌فو توآ قزوین گفت:قزوین قطب کونگ‌فو کشور است و یکی از قدرت‌های کونگ‌فو در کشور به حساب می‌آید.
به گزارش عرش نیوز: محمدعلی نوروزی بعد از ظهر امروز در نشست با مربیان کونگ‌فو در قزوین اظهار داشت: رقابت‌های «ممای» (تکنیک) کونگ‌فو قزوین ۱۹ دی ماه با حضور کونگ‌فوکاران برای اعزام به رقابت‌های کشوری در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار می‌شود.

وی افزود: نفرات بر‌تر این رقابت‌های به مسابقات کشوری که ماه آینده در یکی از استان‌های همجوار قزوین برپا می‌شود، حضور می‌یابند.

رئیس سبک کونگ‌فو توآ استان قزوین بیان کرد: این استان همیشه در رقابت‌های کشوری حرف‌های زیادی برای گفتن داشته و قزوین یکی از قطب‌های کونگ‌فو کشور محسوب می‌شود.

نوروزی با اشاره به برگزاری رقابت‌های «مایانا» (مبارزه) کونگ‌فو در قزوین تصریح کرد: در نظر داریم رقابت‌های «مایانا» (مبارزه) کونگ‌فو را نیز برای کونگ‌فوکاران استان قزوین برگزار کنیم و نفرات بر‌تر این رقابت‌ها به مسابقات کشور اعزام می‌شوند.

وی عنوان کرد: در حال حاضر کونگ‌فوکاران در استان قزوین از آمادگی بسیاری بالایی برخوردار هستند و ما جایگاه خوبی در رشته کونگ‌فو در کشور داریم.

رئیس سبک کونگ‌فو توآ استان قزوین تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود که تیم کونگ‌فو این استان در رقابت‌های کشوری «مایانا» و «ممای» کونگ‌فو یکی از سکوهای بر‌تر را از آن خود کنند.

نوروزی از تمرین مربیان و پیشکسوتان کونگ‌فو در قزوین خبر داد و گفت: برای افزایش همدلی و همکاری بیشتر ‌پیشکسوتان و مربیان کونگ‌فو قزوین یک دوره تمرینی برای این پیشکسوتان برگزار می‌شود.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 345916