توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
اختصاص ۴۰۰ میلیارد ریال برای مرمت راه‌های چهارمحال و بختیاری
يکشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۴
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: پس از سفر معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور به شهرکرد، بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال برای مرمت و رفع نواقص راه های استان اختصاص پیدا کرد.
به گزارش عرش نیوز،گودرز امیری در نشست بررسی طرح های عمرانی استان چهارمحال و بختیاری در شهرکرد ، اظهار کرد : پس از ارائه طرح های فنی راهداری و کمبودهای موجود در استان ، از سوی وزارت راه و شهرسازی ۴۰۰ میلیارد ریال برای روکش آسفالت جاده های اصلی ، مرمت محورهای ارتباطی بین استانی و حذف نقاط حادثه خیز چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت.

وی افزود: حفر ۵ دستگاه تونل در محورهای ارتباطی استان چهارمحال و بختیاری به استان خوزستان و در مسیر شهرستان های کوهستانی ، نقش مهمی در کوتاه شدن مسیر و تسهیل در رفت و آمد دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: تکمیل این تونل ها و احداث محورهای ارتباطی طرفین جزء برنامه های اولویت دار مسئولان ارشد چهارمحال و بختیاری و مدیران وزارت راه و شهرسازی می باشند.

امیری گفت : در استان چهارمحال و بختیاری بیش از ۳ هزار پیچ خطرناک و ۵۰۰ کیلومتر جاده کوهستانی خطرناک وجود دارد که باید ایمن سازی ، مرمت و یا رفع شوند.
منبع:تسنیم
کد مطلب: 261117