توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس سازمان صنعت، معدن استان سمنان:
۶۸۸ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای صنعتی و کشاورزی ‌سمنان پرداخت شد‌
يکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۸
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت ۶۸۸ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای صنعتی و کشاورزی سمنان خبر داد.
به گزارش عرش نیوز، بهروز اسودی ظهر امروز در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که در فرمانداری سمنان برگزار شد، اظهار داشت: این میزان تسهیلات به 74 واحد صنعتی و کشاورزی این شهرستان پرداخت شد.

 
وی بابا بیان اینکه تاکنون 561 واحد تولیدی و کشاورزی استان سمنان، تسهیلات رونق تولید دریافت کردند، افزود: از این مجموع 74 واجد مربوط به شهرستان سمنان بوده که حدود 688 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید دریافت کردند.

 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به میزان تسهیلات اعطاء شده به واحدهای تولیدی استان سمنان گفت: 2 هزار و 961 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به 561 واحد تولیدی و کشاورزی استان سمنان پرداخت‌شده است.

 
اسودی از پرداخت تسهیلات رونق تولید به 135 واحد صنعتی استان خبر داد و گفت: این واحدها حدود 2 هزار و 262 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولیدی دریافت کردند. همچنین 426 واحد کشاورزی تسهیلاتی به ارزش 699 میلیارد ریال دریافت کردند.

 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از ثبت‌نام 2549 واحد صنعتی و کشاورزی این استان در سامانه بهین یاب خبر داد.

 
اسودی از تشکیل 42 جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان خبر داد و گفت: در این کارگروه مشکلات 279 واحد بررسی شد.

 
وی با مشکلات بانکی، مالیات و تأمین اجتماعی را از مهم‌ترین مشکلات واحدهای تولیدی عنوان کرد و افزود: از 684 مصوبه در کارگروه رفع موانع تولید 47 درصد مصوبات مربوط به امور بانکی و تسهیلات بوده است.
کد مطلب: 391212
 
 


پربازدیدترین