توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرمانده انتظامی کرمانشاه:
طرح زمستانی پلیس راه استان کرمانشاه آغاز شد
چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۵
فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه گفت: طرح زمستانی پلیس راه استان کرمانشاه با همراهی دستگاه‌های خدمت‌رسان، از امروز به مدت ۹۵ روز آغاز شد.
به گزارش عرش نیوز؛سردار منوچهر امان‌اللهی در مراسم نمادین آغاز طرح زمستانی پلیس راه کرمانشاه اظهار کرد: طرح زمستانی پلیس راه با همراهی سایر دستگاه‌های خدماتی و امدادی برای ایجاد امنیت و سهولت در حمل و نقل هموطنان در ایام سرد سال اجرا می‌شود.

فرمانده انتظامی کرمانشاه با اشاره به افزایش تعداد وسائل نقلیه و ترددهای برون شهری در سال‌های اخیر بیان کرد: در سال‌های متمادی با وجود افزایش در سفرهای برون شهری شاهد کاهش تلفات جاده‌ای بوده‌ایم که این موضوع با اهتمام ماموران و همراهی هموطنان در عمل به توصیه‌های ایمنی فراهم شده است.

سردار امان‌اللهی با بیان اینکه می‌بایست ماموران پلیس به انجام وظایف خود نگاه ارزشی داشته باشند افزود: تلاش ماموران پلیس در جهت کاهش دغدغه خانواده‌ها قرار دارد تا آحاد مردم در زندگی آرامش خاطر داشته باشند که با اجرای صحیح وظایف محوله از تحمیل هزینه‌ها بر خانواده‌ها کاسته می‌شود.

فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه نیز در حاشیه این مراسم گفت: در طرح زمستانی پلیس راه کرمانشاه مواردی چون تسهیل در رفت و آمدها و نظارت بر حمل و نقل برون شهری با حضور گروه‌های پلیس راه انجام می‌شود که در اجرای این طرح اورژانس، راهداری، هلال احمر و غیره نیز به پلیس راه همکاری دارند.

سرهنگ محمد مرادی با اشاره به حضور گروه‌های ثابت پلیس‌راه کرمانشاه در سه گردنه بیدسرخ، قلاجه و مله‌ماس افزود: گروه‌های اعزامی گشت و بازرسی به مدت یک هفته در محورهای مذکور مستقر هستند و پس از یک هفته تیم عملیاتی جدید در راستای خدمت‌رسانی در این اماکن مستقر می‌شوند.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 341118