توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رحیمی زنگنه خبرداد:
افتتاح خانه هنرمندان کرمانشاه طی دهه فجر/ برگزاری جشنواره فیلم وموسیقی
پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۰۰
کرمانشاه- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری جشنواره سراسری شعر مرصاد، فیلم و موسیقی فجرو هم‌چنین افتتاح خانه هنرمندان استان کرمانشاه طی دهه فجر خبرداد.
به گزارش عرش نیوز: ابراهیم رحیمی زنگنه، ظهر پنج‌شنبه در نشست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد برگزاری مراسم دهه مبارک فجر در استان کرمانشاه، از برگزاری جشنواره فیلم فجر از۱۵ تا ۲۵ بهمن ماه به‌مدت ۱۰ روز در استان کرمانشاه خبرداد.

اکران ۱۰ فیلم بخش سودای سیمرغ جشنواره بین‌المللی فجر در استان

وی افزود:طی این مدت ۱۰ فیلم بخش سودای سیمرغ جشنواره بین المللی فجر در سه نوبت اکران می شوند و اختتامیه این جشنواره نیز ۲۷ ام با حضور چهره های برجسته سینمای کشوربرگزار خواهد شد.

رحیمی زنگنه، از برگزاری جشنواره شعر مرصاد نیز در این ایام خبرداد و گفت: جشنواره سراسری شعر مرصاد ۱۵ بهمن برگزار می شود و تاکنون ۲۱۰ اثر به دبیرخانه رسیده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری جشنواره موسیقی فجر با حضور ۱۵ گروه شرکت کننده و یک گروه از سلیمانیه عراق طی ۱۷ تا ۱۹ بهمن نیز خبرداد.

وی در پایان از افتتاح خانه هنرمندان استان کرمانشاه در محله فیض آباد شهر کرمانشاه طی دهه فجر خبرداد.

باید نقش شهدا تبیین شود

در ادامه مدیرکل بنیاد شهید استان کرمانشاه نیز گفت: کرمانشاه ۱۰۰ شهید را تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرده است.

حجت‌الاسلام هادی عسگری تاکید کرد: در ایام الله دهه مبارک فجر باید نقش شهدا تبیین شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه بر سرکشی از خانواده‌های شهدا و جانبازان تاکید کرد و گفت: این موضوع باید در ایام‌الله دهه فجر در دستور کار قرار گیرد.

وی ، تجلیل از ایثارگران و گلباران مزار شهدا در تاریخ ۱۶ بهمن ماه را از جمله برنامه‌های این اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه طی دهه فجر اعلام کرد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه از تهیه و تعویض پرچم‌های قبور شهدای استان طی این ایام خبرداد.

منبع: مهر
کد مطلب: 361413