توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
تیم ملی دست خالی از کره بر نمی‌گردد/ استقلال به آرامش نیاز دارد
پنجشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۶
ملی پوش سابق فوتبال کشورمان گفت: تیم ملی ایران یک بازی تشریفاتی اما مهم در کره پیش رو دارد و من یقین دارم که ملی پوشان مان دست خالی از کره بر نمی‌گردند.
به گزارش عرش نیوز به نقل از مهر احمد مومن زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بازی پیش روی تیم ملی ایران برابر تیم ملی کره جنوبی اظهار داشت: قبل از هر چیز امیدوارم که این بازی زیبا و تماشاگر پسند از آب در آید. با توجه به این که تیم ایران به نتیجه این بازی نیاز ندارد و صعودش از پیش قطعی شده، قائدتا بدون استرس بازی خواهد کرد و این اتفاق خوبی برای تیم ایران است. بر عکس ما کره‌ای‌ها به چشم یک بازی مرگ و زندگی به این بازی نگاه می‌کنند.

مومن زاده بیان داشت: کی‌روش در این مدت نشان داده که کارش را خیلی خوب بلد است. او می‌داند از این بازی چه می‌خواهد. کی‌روش به دنبال حفظ رکورد شکست ناپذیری در رقابت‌های انتخابی و شکست ناپذیری مقابل کره جنوبی است. ضمن این که فکر می‌کنم بدش هم نیاید که کلا کره جنوبی نتواند به جام جهانی روسیه برسد. کره‌ای‌ها در دوره قبل یک اظهار نظر بد در باره تیم ایران و کی روش کرده بودند و این موضوع هنوز از یاد کی روش نرفته است.

وی افزود: بازی‌های بین دو تیم ایران و کره همواره با یک رقابت سنتی خاصی همراه بوده و این باعث می‌شود حتی بازی‌های دوستانه دو تیم هم از حساسیت بالایی برخوردار باشد. چه رسد به این بازی که صعود کره به جام جهانی تا حدود زیادی در گروی این بازی است. اما این بازی با هر شرایطی که پیش برود تیم ملی ایران از کره دست خالی بر نخواهد گشت.

پیشکسوت تیم استقلال سپس با اشاره به اتفاقاتی که در روزهای اخیر برای این تیم افتاده بیان داشت: به این تیم نزدیک نیستم که ببینم دلایل افت آن چیست. من هم مثل سایرین از بیرون اوضاع را رصد می‌کنم. این یک واقعیت تلخ است که استقلال در ۵ هفته فقط یک برد و فقط یک گل زده داشته باشد. اما با این وجود نباید در یک بازه زمانی ۵ هفته‌ای برای تیم تصمیم گیری کرد و این تیم را به چالش کشید. آنچیزی که استقلال بیش از هر چیز نیاز دارد آرامش است. امیدوارم هواداران بر خود مسلط باشند و هیات مدیره هم در قبال این وضعیت تصمیم منطقی بگیرد. تجربه نشان داده که همیشه ثبات از تغییرات بهتر بوده.
کد مطلب: 392465