توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
حواشی دیدار پمینای اصفهان و مهرام تهران/ اعتراض سرمربیان ۲ تیم به داور بازی/ درگیری لفظی هاشمی با یکی از تماشاگران
پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۵۸
سرمربیان تیم‌های بسکتبال پمینای اصفهان و مهرام تهران در بازی امروز خود در هفته چهارم لیگ برتر، به شدت نسبت به عملکرد داوران بازی معترض بودند

به گزارش عرش نیوز از اصفهان، تیم پمینای اصفهان در چهارچوب هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال کشور به مصاف صدر نشین مسابقات یعنی مهرام تهران رفت که با نتیجه ۸۲ بر ۷۱ از این تیم مدعی شکست خورد.

با وجود اینکه سالن آبفا در نقطه‌ای دوردست شهر قرار دارد، تماشاگران زیادی برای تماشای این بازی به ورزشگاه آمده بودند که سبب پدید آمدن شور و هیجان بسیاری در بازی شد؛ این افراد در طول بازی بازیکنان هر دو تیم را تشویق می‌کردند و این مسئله سبب ایجاد حساسیت خاصی در بازی شد.

در این دیدار نیروی انتظامی برای ایجاد امنیت بازی در ورزشگاه حضور نداشت و به همین دلیل حفاظت ورزشگاه بر عهده حراست اداره ورزش و جوانان و اداره آب و فاضلاب قرار داشت.

محسن صادق‌زاده، سرمربی تیم پمینا در صحنه‌هایی از بازی به عملکرد داور اعتراض داشت و معتقد بود که در چند صحنه داور خطای بازیکنان مهرام را نگرفته به همین دلیل در بین ۲ نیمه به سمت داور رفت و فریادکشان اعتراض خود را نسبت به داوری اعلام کرد؛ در آن سوی میدان هم مصطفی هاشمی، سرمربی تیم مهرام مدعی بود که داور به اشتباه علیه تیم او خطا گرفته و به همین دلیل در دقایقی از بازی به داوری اعتراض می‌کرد.

تماشاگران در طول به بازی به قضاوت داوران اعتراض داشتند.

در پی توهین یکی از تماشاگران به مصطفی هاشمی، هاشمی به این تماشاگر معترض شد و با لحن بدی با او صحبت کرد و از همین رو ناظربازی و داوران به سمت هاشمی آمدند و از او خواستند که آرام باشد و روی بازی تمرکز کند.

اوشین ساهاکیان بازیکن اصفهانی تیم مهرام در ابتدای بازی مورد تشویق تماشاگران قرار گرفت.

به دلیل خراب بودن قسمت نشان‌دهنده زمان مالکیت توپ در دست بازیکنان اسکوبورد ورزشگاه، گوینده ورزشگاه این زمان را اعلام می‌کرد که این مسئله سبب ایجاد اختلال در تمرکز بازیکنان می‌شد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 332560