توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
دبیر شورای ایرانیان خارج از کشور استانداری هرمزگان خبر داد
سفر مدیر ارشد گوگل و برخی از بزرگان اقتصاد و گردشگری دنیا به بندرعباس
دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۹
دبیر شورای ایرانیان خارج از کشور استانداری هرمزگان گفت: مدیر ارشد گوگل و مشاور شرکت مایکروسافت به همراه چند تن از بزرگان اقتصاد و گردشگری دنیا به زودی برای شرکت در همایش بین‌المللی بازاریابی اینترنتی به بندرعباس سفر می‌کنند.
 
به گزارش عرش نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس به سفر مدیر سابق گوگل و برخی از بزرگان اقتصاد و گردشگری دنیا به بندرعباس اشاره کرد و اظهار داشت: این سفر با هدف شرکت در همایش بین‌المللی بازاریابی اینترنتی، اقتصاد و گردشگری شهری انجام می‌شود.

 
وی اضافه کرد: سخنرانان این همایش «کسپر زیمنسکی» مدیر ارشد گوگل بین سال‌های 2006 تا 2013 ، «خوزه ال تروچادو» مدیرکل مارکتینگ وب سایت expedia بزرگترین سایت گردشگری دنیا، «الن اورو» رئیس انجمن تجاری بازاریابی تعاملی IAB اروپا و مشاور دول اروپایی در اقتصاد، «بس ون دن بلد» مشاور و استراتژیست آنلاین مارکتینگ و سنو هواپیمایی KLM ، «کریستین هاجسون» مشاور وب مارکتینگ برندهای بزرگ دنیا همچون مایکروسافت هستند.

 
مدرس بیان داشت: این همایش 28 مرداد ماه به دعوت مجموعه آذرک هولدینگ و با همکاری استانداری هرمزگان در بالاترین سطح به میزبانی بندرعباس برگزار می‌شود.

 
مشاور استاندار و دبیر شورای ایرانیان خارج از کشور استانداری هرمزگان در خصوص اهداف برگزاری این همایش بین‌المللی اضافه کرد: بررسی پتانسیل‌های موجود در استان هرمزگان در زمینه کسب و کار اینترنتی، برندسازی و توسعه اقتصاد شهری و گردشگری و شناساندن آن در خارج کشور به منظور جذب سرمایه و همچنین استفاده از نقش اطلاعات بروز اینترنتی و قدرت نفوذ شبکه‌های اجتماعی از جمله اهداف برگزاری این همایش است.

 
مدرس ادامه داد: مخاطبین اصلی این همایش، بازرگانان، صاحبان برند و کسب و کار، مدیران دولتی و خصوصی و سازمان‌های ذی‌ربط هستند.

 
وی خاطرنشان کرد: در این همایش بین‌المللی، تازه‌ترین راهکارها و دستاورد‌های مربوط به حوزه برندسازی، افزایش فروش، توسعه کسب و کار و بازاریابی بررسی می‌شود.

 
مشاور استاندار و دبیر شورای ایرانیان خارج از کشور استانداری هرمزگان در پایان یادآور شد: شرکت در این همایش برای عموم آزاد است و علاقمندان می‌توانند برای ثبت نام به آدرس سایت www.egconference.ir مراجعه کرده و یا با شماره 07616665116 تماس بگیرند.
کد مطلب: 282566