توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس آبفار گچساران مطرح کرد
انجام 14 پروژه در گچساران با اعتبار 25 میلیارد در سال گذشته
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۶
رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی گچساران گفت: 14 پروژه با اعتباری افزون بر 25 میلیارد و 60 میلیون ریال در مناطق مختلف گچساران در سال گذشته انجام شده است.

به گزارش عرش نیوز،سیادت شیری اظهار داشت: اداره آب روستایی گچساران در سال گذشته 14 پروژه در خصوص نصب مخازن جدید روستاهای این شهرستان داشته است.

وی ادامه داد: اعتباری افزون بر 25 میلیارد و 60 میلیون ریال در این خصوص هزینه شده است که از این مبلغ افرون بر 23 میلیارد ریال از محل دو درصد نفت و  دو میلیارد و 260 میلیون ریال از محل اعتبارات استانی بوده است.

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی گچساران با بیان اینکه از این اعتبارات افزون بر13  میلیارد و 356 میلیون ریال جذب شده است، اضافه کرد: تعداد هشت پروژه از 14 پروژه به صورت صددرصد تکمیل شده است و احداث مخزن 300 متر مکعبی روستای آبکل از پروژه‌های آبرسانی مظفرآباد لیشتر بوده که با اعتبار دو میلیارد ریال و با جذب یک میلیارد و 200 میلیون ریال ساخته شده است.

شیری بیان کرد: احداث دو مخزن 300 متر مکعبی در روستاهای دژسلیمان و سعادت آباد لیشتر با اعتباری افزون بر دو میلیارد ریال با جذب یک میلیارد ‌و 120 میلیون ریال از دیگر پروژه‌های آبروستایی گچساران است.

وی عنوان کرد: در راستای کار ساخت  شبکه داخلی روستاهای ده خلیفه و ده  ناصر خیرآباد به طول 6 کیلومتر با اعتبار دو میلیارد ریال و جذب یک‌میلیارد و 120 میلیون ریال اقدام شده است.

شیری ادامه داد: اجرای انتقال آب گالوانیزه 8 اینج به روستای باباکلان از دشت امامزاده  جعفر(ع) به طول سه کیلومتر با اعتباری افزون بر 400 میلیون ریال و جذب 160 میلیون ریال از دیگر اقدامات اداره آب روستایی در سال گذشته است.

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی گچساران گفت: تعمیر و نگهداری آبرسانی سیار به روستاهای فاقد آب و کم‌آب این شهرستان نیز به صورت مستمر انجام می‌گیرد./فارس

کد مطلب: 269363