توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرعامل سازمان فرهنگی شهرداری کرج:
طرح ورزش و سلامت در ۱۲۰ مدرسه کرج اجرا می‌شود
يکشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۰
مدیرعامل سازمان فرهنگی شهرداری کرج از اجرای طرح ورزش و سلامت در ۱۲۰ مدرسه در کرج خبر داد.

به گزارش عرش نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرج، حسین عربیان در چهارمین جلسه ساماندهی امور جوانان استان البرز که پیش از ظهر امروز در استانداری البرز برگزار شد، با اشاره به تحقیق معاونت اجتماعی شهرداری کرج در حوزه طلاق اظهار داشت: برای ازدواج موفق باید اقدامات پیشگیرانه اعمال شود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی شهرداری کرج با بیان اینکه عوامل موثر بر طلاق 25 مورد است که سبب  زیادشدن طلاق در کرج شده است، افزود: بیشترین آمار طلاق در سن 28 الی 29 سالگی است که 652 طلاق اتفاق افتاده و 46 مورد در روستا و 606 مورد در شهر بوده است.

عربیان با بیان اینکه بعد از سن 29 سالگی بیش از 5 هزار طلاق اتفاق افتاده است، خاطرنشان کرد: شهرداری در این راستا در دستگاه‌ها برنامه‌های آموزشی را اجرا کرده است.

وی با اشاره به اینکه شهرداری کرج 2 کتاب درباره تحکیم خانواده چاپ کرده است، ادامه داد: کتابی در زمینه طلاق آگاهانه توسط شهرداری چاپ شده است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی شهرداری کرج با بیان اینکه در 120 مدرسه طرح ورزش و سلامت اجرا می‌شود، افزود: توانمند سازی جوانان در مناطق محروم، ایجاد مشاغل خانگی، ایجاد زیرساخت برای کارآفرینی در مناطق محروم و اجرای برنامه‌های آموزشی در فرهنگسراها از جمله برنامه‌های شهرداری در سال 94 بوده است.

انتهای پیام/

کد مطلب: 390863