توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب: گروه های تکفیری آلت دست استکبار هستند
سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۳
امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب گفت: گروه های تروریستی تکفیری که امروز درصدد تحریف اسلام ناب محمدی (ص) هستند، آلت دست استکبار جهانی و جبهه کفرند و می طلبد مسلمانان برای مقابله با آنها متحد شوند.
به گزارش عرش نیوز؛ملا رشید ثنایی با گرامیداشت هفته وحدت و تبریک میلاد مسعود پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) افزود: هفته وحدت نعمت بزرگی برای امت اسلام است چون اگر وحدت نباشد چیزی از اسلام و مسلمانان باقی نمی ماند.

وی تصریح کرد: جهان امروز برای نابودی گروه های تروریستی نیازمند وحدت است و مسلمانان باید با اتکا بر مشترکات، ایمان به خدا، پیروی از پیامبر (ص)، رهنمودهای قرآن کریم و همبستگی بیشتر، علاوه بر ایستادگی در برابر گروه های تروریستی و تکفیری، اهداف مقدس دین مبین اسلام را در جهان بسط و گسترش دهند.

امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب اظهار داشت: گروه های تروریستی به نام اسلام اموال مسلمانان را غارت می کنند و دست به کشتار زنان و کودکان بی گناه می زنند که مقابله با آنها در شرایط حساس امروز تنها با اتحاد و انسجام مسلمانان امکان پذیر است.

ملا ثنایی وحدت را رمز بقا، سعادت و پیروزی نظام اسلامی در عرصه های مختلف دانست و گفت: امروز ایران اسلامی الگوی مناسبی برای نمایش اتحاد و یکپارچگی امت اسلامی است که مذاهب مختلف اسلامی زیر پرچم اسلام و حول محور ولایت فقیه با هم در راستای اعتلای دین الهی گام بر می دارند.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 351686