توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
ویزای کشتی‌گیران آمریکایی صادر شود از آنها استقبال می‌کنیم
سلطانی‌فر: داورزنی فعلا به عنوان سرپرست در فدراسیون والیبال می‌ماند/ هرگز نگفته بودم تغییراتی در وزارت ورزش نخواهیم داشت
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۸
وزیر ورزش و جوانان گفت: داورزنی فعلا به عنوان سرپرست در فدراسیون والیبال می‌ماند تا زمانی که مجمع برگزار شود و رئیس جدید انتخاب شود.
به گزارش عرش نیوز، مسعود سلطانی‌‌فر در حاشیه مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی کارکنان دولت در خصوص انتخاب محمدرضا داورزنی به عنوان معاون جدید توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای و شرایط فدراسیون والیبال اظهار کرد: داورزنی فعلا به عنوان سرپرست در فدراسیون می‌ماند تا زمانی که مجمع برگزار شود و رئیس جدید انتخاب شود.

 
وی درباره نامه دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به وزارت ورزش برای کمک مالی گفت: قانونا نمی‌توانیم به این دو باشگاه کمکی کنیم و آنها باید از طریق اسپانسر شرایط مالی خود را مهیا کنند.

 
وزیر ورزش و جوانان درباره ایجاد تغییرات در معاونت قهرمانی این وزارتخانه عنوان کرد: ما هیچ وقت نگفته بودیم که تغییری ایجاد نخواهیم کرد.

 
سلطانی‌فر درباره موضع‌گیری دولت‌ آمریکا در قبال عدم ورود شهروندان برخی کشورها به آمریکا و برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در تهران، گفت: ما مطابق با چارچوب دیپلماسی کشور عمل می‌کنیم و اگر ویزای کشتی‌گیران آمریکایی صادر شود مشکلی برای حضور آنها نداریم و از آنها استقبال می‌کنیم.

 
وی درباره شرایط فدراسیون ژیمناستیک خاطر نشان کرد: مسائلی با فدراسیون جهانی این رشته وجود دارد که در حال پیگیری و حل کردن آنها هستیم و به محض آنکه نتیجه‌ای حاصل شود انتخابات این فدراسیون را نیز به مانند سایر فدراسیون‌ها برگزار خواهیم کرد.

 
وزیر ورزش و جوانان در پایان درباره موافقت فدراسیون جهانی بسکتبال با پوشش اسلامی بانوان در این رشته، تصریح کرد: خوشبختانه رایزنی‌ها با رئیس این فدراسیون مثمرثمر بود و نتیجه خوبی نیز حاصل شد. به من گفتند که وارد این موضوع نشوم اما به شخصه نامه‌ای به رئیس فیبا نوشتم و خوشبختانه توافق نیز حاصل شد./ تسنیم
کد مطلب: 391682