توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین خبر داد
برگزاری دوره آموزشی فیلمنامه‌نویسی در مرکز صدا و سیمای قزوین
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۱
مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین از برگزاری دوره آموزش فیلمنامه‌نویسی در این مرکز خبر داد.
عرش نیوز به نقل از فارس:ابوالحسن صادقی جهانی امروز گفت: یک دوره آموزشی فیلمنامه‌نویسی در صدا و سیمای مرکز قزوین برگزار شد.

 
وی افزود: برگزاری این دوره آموزشی با حضور 26 نفر از برنامه‌سازان و عوامل تولید برنامه با هدف آشنایی با شیوه‌های نگارش فیلمنامه و ارتقای سطح دانش و مهارت کارکنان این مرکز صورت گرفت.

 
مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین ادامه داد: در این دوره آموزشی که مدرس آن یکی از استادان دانشگاه صدا و سیما بود، شرکت‌کنندگان با شیوه‌های نگارش فیلمنامه، متن‌پردازی در فیلمنامه‌ها، چارچوب نگارش آن، ایده‌پردازی در نگارش و به‌کارگیری عناصر مطلوب در فیلمنامه‌نویسی آشنا شدند.

 
صادقی جهانی اضافه کرد: در کارگاه فیلمنامه‌نویسی همچنین بر ضرورت ارتقای سطح مطالعه و استفاده از توان و تجربه پیشکسوتان عرصه فیلمنامه‌نویسی تأکید شد.

 
مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین اظهار امیدواری کرد؛ با برگزاری این قبیل برنامه‌ها و تلاش و همت فعالان و علاقه‌مندان این عرصه، زمینه برای رشد و شکوفایی بیشتر آنان در حوزه یاد شده فراهم شود.

 
وی با اشاره به نامگذاری سال جاری با عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی تصریح کرد: امید است با انجام چنین اقداماتی بتوانیم در راستای تحقق منویات مقام عظمای ولایت و تقویت شاخصه فرهنگ در سطح اجتماع از طریق مدیریت جهادی و همراه کردن مردم با این جریان گام برداریم.
کد مطلب: 274682