توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار البرز:
موانع احداث تصفیه‌خانه شهرک صنعتی اشتهارد برطرف شود
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۰
استاندار البرز با تاکید بر لزوم رفع موانع احداث تصفیه‌خانه شهرک صنعتی اشتهارد، گفت: باید با کمک به این بخش سبب ایجاد اشتغال و کمک به بهبود روند فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی شویم.
به گزارش عرش نیوز؛سید حمید طهایی در جلسه شورای اداری شهرستان اشتهارد که پیش از ظهر امروز با حضور  نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد، با اشاره به لزوم ایجاد وحدت و انسجام در جامعه اظهار داشت: در شرایطی که کشور در محاصره اقتصادی قرار دارد و این حلقه هر روز توسط دشمن تنگ‌تر می‌شود، تنها اتحاد و انسجام سبب پایداری کشور است.

وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید با استعانت از رهنمودهای مقام معظم رهبری در صدد حفظ منافع ملی است، افزود: باید با همسو کردن افکار در جهت توسعه کشور و پیاده‌‌کردن ارزش‌های الهی و دینی گام برداریم.

استاندار البرز با تاکید بر اینکه مسئولیت ‌پذیری یکی از نشانه‌های بارز تقوا است، گفت: همه مدیران دستگاه‌های اجرایی و مسئولان باید نسبت به وظایف جاری خود اشراف داشته باشند.

طهایی با اشاره به اینکه پیگیر مشکلات استان و شهرستان‌ها در سطح ملی نیز هستیم، خاطرنشان کرد: رفع معضلات موجود از جمله مهمترین برنامه‌ها است.

وی با بیان اینکه یکی از گرفتاری‌های ما این است که از بسیاری از اقدامات تعابیر امنیتی می‌شود، تصریح کرد: در حوزه امنیت روال راه‌حل‌ها متفاوت است.

طهایی با تاکید بر اینکه باید از همه امکانات در راستای توسعه اقتصادی استفاده کرد، اظهار داشت: باید با هم‌فکری و استفاده از ظرفیت هنرمندان، اندیشمندان، اهالی رسانه و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود، در راستای پیشبرد اهداف نظام قدم برداشت.

استاندار البرز با بیان اینکه اگر تلاش و همت مضاعف داشته باشیم، توفیقات روزافزون می‌شود، گفت: باید فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی را سرلوحه امور خود قرار دهیم.

وی با بیان اینکه شهرستان‌ها و استان‌ها می‌توانند با ارائه ایده بکر و نو دولت را در راستای اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی کمک کنند، تصریح کرد: وجود شهرک‌های صنعتی بزرگ در استان از جمله شهرستان اشتهارد موهبتی مهم در راستای پیشبرد این امر است.

طهایی با اشاره به لزوم صرفه‌جویی در مصرف آب به سبب بحران موجود در این بخش گفت: باید صنایع و مصرف‌کنندگان خانگی به بهترین شکل ممکن در مصرف آب صرفه‌جویی کنند.

استاندار البرز با بیان اینکه بهره‌وری از زمین و آب در البرز و شهرستان اشتهارد مغفول مانده است، افزود: کویرزدایی و توسعه فضای سبز باید در دستور کار قرار گیرد.

وی با تاکید بر اینکه باید به دنبال منابع آب جدید باشیم، خاطرنشان کرد: موانع احداث تصفیه‌خانه شهرک صنعتی رفع شود.

طهایی اظهار داشت: باید با کمک به این بخش سبب ایجاد اشتغال و کمک به بهبود روند فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی شویم.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 357086