توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مهلت ارسال آثاربه جشنواره مطبوعات یزد تمدید نمی‌شود
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۷
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد آخرین مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره منطقه‌ای مطبوعات محلی و خبرگزاری‌ها در یزد را پایان مهر اعلام کرد و گفت: مهلت یاد شده برای ارسال اثر تمدید نمی‌شود.
به گزارش عرش نیوز؛به نقل از روابط عمومی ارشاد یزد، علی غیاثی ندوشن اظهار کرد: دومین جشنواره منطقه‌ای مطبوعات محلی و خبرگزاری‌ها با حضور استان‌های فارس، یزد و خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

وی گفت: جشنواره یاد شده در 10 بخش سرمقاله، مقاله، خبر یادداشت، مصاحبه، گزارش، تیتر، عکس، طراحی و گرافیک و بخش ویژه برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: بخش ویژه جشنواره مذکور در شش زمینه مصرف بهینه برق، سال خوش آمدگویی به یزد، تحکیم بنیاد خانواده، بهینه سازی مصرف آب، حقوق شهروندی و شعار اقتصاد و فرهنگ عزم ملی و مدیریت جهادی برپا می‌شود.

غیاثی ندوشن افزود: آثار ارسالی باید در فاصله مهر92 تا 15 مهرماه امسال در یکی از نشریات محلی، سراسری و یا خبرگزاری‌های دارای مجوز چاپ شده باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد با بیان اینکه هر متقاضی می‌تواند حداکثر شش اثر را در بخش‌های مجزا برای شرکت در این جشنواره ارسال کند افزود: سه اثر نیز می‌توان به بخش ویژه ارسال کرد.

وی گفت: داوری آثار نیز توسط اساتید دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌های وزارت ارشاد انجام می‌شود.

وی اظهار کرد: شرکت کنندگان باید آثار خود را به صورت پست سفارشی و یا به صورت حضوری به دبیرخانه جشنواره واقع در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد ارائه کنند.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 320185