توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده ولی‌فقیه در مازندران با مدیران بنیاد مستضعفان استان دیدار کرد
شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۹
نماینده ولی‌فقیه در مازندران با مدیران سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان این استان دیدار کرد.
به گزارش عرش نیوز؛آیت الله نورالله طبرسی صبح امروز در دیدار مدیران سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان مازندران، اظهارداشت: بنیاد علوی در خدمت مردم و مستضعفان بوده و باید این فرهنگ تقویت‌شود.

وی با تقدیر از مقام معظم‌رهبری به واسطه احیا بنیاد علوی در کشور، افزود: هدف اصلی بنیاد علوی، حمایت از محرومان جامعه بوده و کمک به طبقه متوسط جامعه سیره انبیا الهی است.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه رضاخان پهلوی بسیاری از املاک مردم را به زور از مردم دریافت کرده است، تصریح کرد: رضا شاه اداره اسناد را برای ثبت اموال به نام خود ایجاد کرد.

طبرسی با بیان اینکه اموال بنیاد علوی متعلق به ولایت فقیه بوده و مقام معظم رهبری مسئول دخالت و مالکیت این اموال را دارند، افزود: امکان واگذاری این اموال به افراد مستضعف جامعه امری مشروع است.

وی با تاکید بر حفظ املاک بنیاد علوی، گفت: نباید بدون ضابطه حق افراد بی بضاعت جامعه تضییع شود.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به شاخصه انقلابی ملت ایران، افزود: کمک به محرومان جامعه از طریق بنیاد علوی و نهادهای انقلابی امری پسندیده است.

حسین بهبود آهنی، مدیرکل اموال و املاک بنیاد مستضعفان مازندران نیزدر این دیدار گفت: اسناد مالکیت رایگان در اختیار اقشار محروم استان قرار دادیم و مرحله سوم آن در حال اجرایی است.

در این مراسم افرادی که اسناد مالکیت آنان در اختیار بنیاد علوی بوده، با دستور مقام معظم رهبری این اسناد به رایگان به نامشان صادر شد.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 350182