توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
معاون رییس جمهوری وارد خراسان شمالی شد
دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۴
دکتر 'معصومه ابتکار' معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست صبح روز دوشنبه وارد بجنورد مرکز خراسان شمالی شد.
به گزارش عرش نیوز؛معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست در بدو ورود در فرودگاه بین المللی بجنورد مرکز استان خراسان شمالی مورد استقبال استاندار خراسان شمالی قرار گرفت.

شرکت در نشست شورای اداری استان خراسان شمالی، دیدار با استاندار، نشست با تشکل های مردمی زیست محیطی و دانشگاهیان و دیدار با خانواده معظم شهدای محیط زیست از برنامه های مهم سفر یکروزه رییس سازمان محیط زیست به استان خراسان شمالی است.

برگزاری نشست خبری با خبرنگاران استان خراسان شمالی در بجنورد آخرین برنامه کاری سفر معاون رییس جمهوری و رییس سازمان محیط زیست به این استان اعلام شده است.

با روی کار آمدن دولت یازدهم این نخستین سفر معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست به استان خراسان شمالی است.

دکتر معصومه ابتکار در کسوت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست دولت هشتم نیز به شهرستان های بجنورد و اسفراین سفر کرده بود.

پارک ملی سالوک، ساریگل و ضامن آهو و همچنین مناطق حفاظت شده قرخود، گلول، سرانی و پناهگاه حیات وحش میاندشت جاجرم با گستره 194 هزار و 141 هکتار از مناطق مهم زیست محیطی استان خراسان شمالی است.

استان خراسان شمالی در شمالشرق کشور قرار دارد و طبق سرشماری سال 90 در این استان 867 هزار نفر جمعیت دارد که 48.5 درصد آن روستایی هستند.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 328259