توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
اصناف فقط اعتماد دولت را می‌خواهند
چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۱
رییس اتاق اصناف استان البرز گفت: بیش از شش میلیون نفر در خانواده اصناف کشور مشغول به خدمت هستند.
 
به گزارش عرش نیوز به نقل از ایسنا؛حمید کریمی اظهار کرد: در حال حاضر بیش از شش میلیون نفر در کشور در قالب هشت هزار اتحادیه صنفی و هزار و ۴۰۰ اتاق اصناف فعالیت داشته و به مردم خدمت می‌کنند.

 
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد از هزار و ۸۵۰ مورد اقلام مصرفی مردم توسط اصناف تولید و به دست مصرف‌کنندگان می‌رسد.

 
وی افزود: اصناف نقش مهمی در امورات کشور دارند و فعالیت‌های آنها از ابتدای انقلاب تا کنون در بسیاری موارد جریان ساز و تاثیرگذار بوده است.

 
وی ادامه داد: از آنجایی که فعالیت اصناف با زندگی روزمره مردم گره خورده کمیت و کیفیت فعالیت‌های آنان نقش به سزایی در رضایت و یا عدم رضایت مردم دارد.

 
کریمی تصریح کرد: خانواده اصناف نه به دنبال دریافت تسهیلات است نه انتظار کمک‌های مالی از دولت دارد، بلکه تنها خواهان اعتماد دولت به این مجموعه است.

 
این مسئول تصریح کرد: بدون شک بدون اعتماد دولت هیچ یک از فعالیت‌های صنفی به نتیجه پیش‌بینی شده نمی‌رسد و مشکلات زیادی درمسیر پیگیری اهداف اصناف ایجاد می‌شود.

 
وی در پایان گفت: دولت و واحدهای صنفی باید دست در دست هم دهند تا بتوانند به بهترین شکل به مردم خدمات رسانی کرده و نیازهای آنان را مرتفع کنند.
کد مطلب: 283655