توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرعامل پتروشیمی بندر امام:
پتروشیمی بندر امام پیشتاز رعایت مسائل زیست محیطی بوده است
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۰
مدیرعامل شرکت سهامی پتروشیمی بندر امام گفت: این شرکت در زمینه رعایت استانداردهای محیط زیست همواره یکی از پیشتازان صنعت بوده است.
به گزارش عرش نیوز،رضا امیری شامگاه دوشنبه در مراسم گرامیداشت هفته محیط زیست که با حضور معاون محیط زیست دریایی سازمان محیط زیست کشور و مدیرکل محیط زیست استان خوزستان برگزار شد، اظهار داشت: رعایت اصول و صیانت از محیط زیست درکنار پیشرفت و توسعه همواره یکی از دغدغه‌های اصلی مدیران صنعت پتروشیمی بوده است و محیط زیست جزو مسائل اساسی و تولیدی و توسعه صنعت ما است که باید به آن توجه کنیم.

وی با اشاره به رسالت شرکت سهامی پتروشیمی بندر امام در رعایت اصول زیست محیطی افزود: پتروشیمی بندر امام در زمینه رعایت استانداردهای محیط زیست با به کارگیری جدیدترین ابزارها و اجرای پروژه‌های زیست محیطی همواره یکی از پیشتازان این صنعت بوده است.

مدیرعامل شرکت سهامی پتروشیمی بندر امام یکی از وظایف اساسی صنعت را رعایت مسائل محیط زیست و مسائل مرتبط با آیندگان دانست و ادامه داد: ما به توسعه پایدار معتقدیم و در برنامه‌های توسعه‌ای که در صنعت پتروشیمی و به ویژه در پتروشیمی بندر امام پیش رو داریم یکی از اولویت‌های ما به کارگیری جدیدترین فناوری‌ها در ارتباط با حفاظت و صیانت از محیط زیست است.

در پایان این مراسم نیز از کارشناسان و فعالان محیط زیست در پتروشیمی بندر امام تقدیر شد./فارس
کد مطلب: 273854