توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار خراسان جنوبی:
جمهوری اسلامی ایران جزو امن‌ترین کشورهای دنیا محسوب می‌شود
يکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۶
استاندار خراسان جنوبی با بیان اینگه امروز ایران به عنوان یکی از امن‌ترین کشورهای دنیا مورد توجه قرار دارد، گفت: این امنیت و صلابت به برکت حضور و وجود شهدا و خانواده‌های معظم آنها است.
به گزارش عرش نیوز؛به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، وجه‌الله خدمتگزار در دیدار با مادران شهدای جنگ تحمیلی استان اظهار داشت: اینکه امروز ایران کشوری مقتدر در دنیا است به برکت جان‌فشانی‌های شهدا، آزادگان، رزمندگان، بسیجیان و مقاومت خانواده‌های آنها است.

وی خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران را افتخاری بزرگ برای مسئولان و مدیران در بخش‌های مختلف دانست و تصریح کرد: تمامی مدیران و مسئولان باید با به‌کارگیری تمامی ظرفیت‌های کاری و اداری خود در راستای خدمت به خانواده‌های شهداء و ایثارگران تلاش کنند.

استاندار خراسان جنوبی افزود: خانواده‌های مکرم شهداء، عزیزترین اعضای خانواده خود را تقدیم اسلام، انقلاب اسلامی، قرآن و امام راحل (ره) کردند که این امر از قلبی مطمئن و ایمانی راسخ سرچشمه می‌گیرد.

خدمتگزار بیان کرد: خدمتی که خانواده‌های شهداء به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی کردند دارای اجری الهی و پاداشی اخروی است چرا که آنها به مسیری که انتخاب کرده بودند ایمان و اعتقاد قلبی داشته و هیچگاه از این انتخاب پشیمان و نادم نشدند.

وی تصریح کرد: خانواده‌های معظم شهدایی که در این استان زندگی می‌کنند نیز انسان‌هایی متدین و قانع هستند که با کمترین توقعات بیشترین خدمت را به نظام و انقلاب انجام داده‌اند.

مقام عالی دولت در خراسان جنوبی به نقش شهدا در اقتدار و قدرت ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف در دنیای امروز اشاره کرد و افزود: اگر شهدا و خانواده های آنها نبودند، امروز ایران به عنوان یک کشور مقتدر و قدرتمند نمی‌توانست در عرصه‌های مختلف به ایفای نقش بپردازد.

خدمتگزار با بیان اینکه امروز ایران به عنوان یکی از امن‌ترین کشورهای دنیا مورد توجه قرار دارد، گفت: این امنیت و صلابت به برکت حضور و وجود شهدا و خانواده‌های معظم آنها است که آن را با نثار جان خود برای ما به ارمغان آورده‌اند.

وی به نقش خانواده‌ها و فرزندان شهدا در زمینه‌های مختلف اشاره کرد و افزود: این افراد با تاسی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی تا پای جان ایستاده‌اند و در راه صیانت از ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یک لحظه غفلت نمی‌کنند و در صحنه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی منشاء خدمات ارزشمندی هستند.

استاندار خراسان جنوبی تصریح کرد: ما از خانواده‌های شهدا و ایثارگران همواره درس دین‌داری، مقاومت، ایستادگی، فداکاری، حمایت و حضور در صحنه‌های مختلف را آموخته و برای ارائه خدمت بهتر و بیشتر به مردم روحیه می‌گیریم.

خدمتگزار با بیان اینکه مسئولان تکلیف دارند همواره و در تمامی عرصه‌ها و صحنه‌ها ادامه دهنده راه شهدا باشند، گفت: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و در خدمت به خانواده‌های آنها باید از تمام امکانات اداری و اجرایی خود استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه شهدا در قلب و دل ملت ایران قرار دارند، افزود: شهداء متعلق به یک نسل و یک یک قشر خاص نیستند بلکه این افراد سرمایه‌های ارزشمندی هستند که متعلق به همه ملت ایران بوده و برای تمامی اقشار جامعه الگو هستند.


منبع:تسنیم
کد مطلب: 339554