توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیر‌عامل شرکت فولاد مبارکه:
طرح‌های توسعه در ناحیه سبا فولاد مبارکه هرچه سریع‌تر اجرایی شود
شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۰
مدیر‌عامل شرکت فولاد مبارکه در بازدید از طرح های توسعه ناحیه فولادسازی و نورد پیوسته سبا گفت: هر چه سریع‌تر طرح‌های نیمه تمام این ناحیه انجام شود.
به گزارش عرش نیوز؛به نقل از فولاد مبارکه،بهرام سبحانی پس از بازدید از مراحل اجرای طرح‌های توسعه در واحدهای فولادسازی، ریخته‌گری و نورد گرم ناحیه سبا اظهار داشت: امیدواریم با همت و تلاش مضاعف مدیران، کارکنان و پیمانکاران ظرفیت تولید ناحیه فولادسازی و نورد پیوسته سبا پس از انجام توسعه‌ها به 1.6 میلیون تن درسال برسد.

وی با اشاره به اهمیت اجرای صحیح، ایمن و سریع طرح‌های توسعه ناحیه فولادسازی و نورد پیوسته سبا افزود: با توجه به محدودیت‌های موجود، روند اجرای طرح‌های توسعه به طور نسبی قابل قبول بوده، ولی انتظار این است که با توجه به تجربه‌های موجود پیمانکاران و مشاوران طرح، این عملیات سرعت بیشتری به خود گرفته و در زمان کوتاه‌تری به بهره‌برداری برسد.

مدیر‌عامل شرکت فولاد مبارکه درطول بازدید با ارائه رهنمودهای لازم به مسئولان اجرای طرح بیان کرد: مشکلات اعلام شده، هرچه سریع‌تر توسط واحدهای مربوطه، از طریق تشکیل جلسات و ارائه راهکار حل شود.

بهمن خلیلی، مدیرتوسعه ناحیه فولادسازی و نورد پیوسته سبا در طول بازدید و همچنین جلسه‌ای که به منظور رفع مشکلات و موانع موجود در اجرای به‌موقع طرح‌های توسعه در ناحیه سبا تشکیل شده بود، گفت: برخی از مشکلات موجود در بخش‌های مختلف کاری در واحدهای فولادسازی، ریخته‌گری و نوردگرم در ناحیه، تأخیر در ارسال تجهیزات مربوط به جرثقیل‌های فولادسازی و ریخته‌گری، تعویض اتوماسیون واحد نورد گرم، بازسازی شاتل موجود و تأخیر در ارسال تجهیزات کوره تونلی بوده و امیدواریم با رفع مشکلات موجود طرح‌های توسعه به موقع به بهره‌برداری برسد.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 350452