توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار سیستان و بلوچستان:
اجرای پروژه‌های عمرانی در سیستان و بلوچستان نهایی شود
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۱
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: فرمانداران سیستان و بلوچستان در اجرای پروژه‌های سطح استان موضع فعالی داشته و آن‌ها را در زمان‌بندی مشخص به مرحله نهایی برسانند.
به گزارش عرش نیوز؛فرماندار ویژه ایرانشهر گزارش عملکرد مجموعه اجرایی شهرستان را به استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه شورای معاونان استانداری ارائه داد.

نبی‌بخش داودی، مجموعه پروژه‌هایی را که حاصل ساعت‌ها نفر ساعت کار تخصصی و کارشناسی و براساس نیازهای حقیقی مردم و ضرورت توسعه متوازن و پایدار بود، اعلام کرد.

وی به برنامه‌های در دست اجرای شهرستان به منظور تسریع در امر اشتغال پرداخت و با ارائه آمار واقعی، خواهان اهتمام بیشتر در راستای فعال سازی واحدهای فعلی و انجام تعهدات بانک‌ها برای تخصیص اعتبارات لازم برای راه‌اندازی واحدهای تولیدی شد.

در این نشست قول‌های مساعدی نیز برای تجهیزات و خودرو به منظور اجرای بهتر شرح وظایف دوایر اجرایی شهرستان اخذ شد.

استاندار سیستان و بلوچستان هم در این جلسه پس از استماع سخنان معاونان و ارائه برخی رهنمودها به موقعیت ممتاز و استراتژیک بندر چابهار اشاره کرد و از ارتقای ظرفیت این بندر به 6 میلیون تن ابراز رضایت کرد.

علی‌اوسط هاشمی همچنین با استقبال از اهتمام فرمانداران در اجرای پروژه‌ها, از آنان خواست موضع فعال داشته و پروژه‌های شهرستان‌ها را در زمان‌بندی مشخص به مرحله نهایی برسانند.

وی به نزدیکی ایام‌الله دهه فجر اشاره کرد و خواست تا با برنامه‌ریزی دقیق سعی شود این ایام همانند روزهای آغازین انقلاب تداعی خاطرات شود.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 356014