توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
عضو شورای شهر گرگان:
کمیسیون بانوان در شورای شهر گرگان تشکیل شود
يکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۰۸
عضو شورای اسلامی شهر گرگان گفت: پیشنهاد تشکیل کمیسیون بانوان که دو ماه قبل ارائه شده اما هنوز بررسی و در صحن علنی شورا ارائه نشده که نیاز است سریع‌تر این کمیسون تشکیل شود.
به گزارش عرش نیوز، زهرا نورا شامگاه شنبه در صد و سی و چهارمین جلسه علنی شورای شهر گرگان اظهار کرد : شورای شهر باید به نیازهای این قشر توجه بیشتی داشته و این کمیسون برای بررسی سریع‌تر و بهتر این قشر جامعه باید در شورای شهر راه‌اندازی شود.

وی افزود: باید مسائل و پیشنهادات مطرح شده را با تفاهم و همدلی همه اعضاء و به دور از منازعات جناحی و سیاسی با کارشناسی تصمیم‌گیری کرده و رای دهیم.

عضو شورای اسلامی شهر گرگان تصریح کرد:برای جلوگیری از سرخوردگی اجتماعی زنان که در همه صحنه‌ها و مسائل جامعه حضور همیشگی دارند با نگاهی منصفانه و خردجمعی سعی در حل مشکلات این بخش مهم انسانی با توجه به نقش به سزایی که دارند داشته باشیم و باید به جای شعارهای زیبا و دور از واقع به حمایت از زنان فرهیخته این سرزمین بشتابیم.

وی اظهار کرد: در ایران زنان همیشه نقشی کلیدی داشتند که نمونه آن را در ۸ سال دفاع مقدس دیدیم و وظیفه شورا این است با نگاهی احترام‌آمیز تامین حقوق شهروندی همه شهروندان را انجام دهد .

نورا گفت:با حذف دو کمیسیون مهم سرمایه‌گذاری و خدمات شهری از شوای شهر گرگان به نظر می‌رسد شورا به جای کار کمیسیونی و کارشناسی و اظهار نظر درست و انجام وظیفه به روزمرگی و گذراندن سه سال باقیمانده عمر شورا بسنده کرده است.

عضو شورای اسلامی شهر گرگان افزود: این در حالی است که باید به دنبال ارتقاء نقش زنان از طریق شناخت و آشنایی با مشکلات این قشر از جامعه و وقت گذاشتن برای رفع مشکلات با بررسی و پیگیری نسبت به موضوعات مربوط به بانوان باشد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 326512