توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مقتدايي خبرداد:
سفر هيئتی از وزارت نيرو برای بررسی روستائيان سد كارون 3
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۰۴
اهواز - استاندار خوزستان از سفر هيئتي وي‍ژه از وزارتخانه نيرو براي بررسي وضع روستائيان خسارت ديده بر اثر ساخت سد كارون3 خبرداد.
به گزارش عرش نیوز: عبدالحسن مقتدایی عصر امروز در شورای اداری شهرستان مسجدسلیمان عنوان کرد: جامعه خوزستان با هر ترکیب، گویش و قومیتی به حدی از رشد و توسعه رسیده که فعالان جامعه در کنار هم، مباحثی را مطرح و بهترین راه حل را در راستای نفع عمومی ارائه می دهند.

وی افزود: قومیت های مختلف خوزستان سالیان سال به صورت مسالمت آمیز در کار هم زندگی می کنند. رفتاری که از سوی مسئولان در پیش گرفته شده باعث می شود مشکلات مردم نیز مرتفع شود.

وی با اشاره به احداث فرودگاه شهرستان مسجدسليمان گفت: ساخت این فرودگاه یکی از اقدامات ویژه در راستای توسعه مسجدسلیمان خواهد بود. خوشبختانه در این شهرستان استعداد زیادی در این زمینه وجود دارد.

وی با اشاره به فعال كردن بخش خصوصی در کاهش نرخ بیکاری عنوان کرد: در صورتی که اشتغال در جامعه ایجاد شود، گناه، بی عفتی و جرایم مختلف در جامعه کاهش می یابد.

مقتدایی تصریح کرد: هر گاه زمینه های رشد مانند احداث کارخانه پتروشمی در شهرستان مسجدسلیمان ایجاد شود به طور حتم استانداری خوزستان آن را پیگیری خواهد کرد.

وی گفت: اعتبارات ماده ۱۸۰ قانون بر اساس شاخص های محرومیت زدایی تخصیص می يابد. وضعیت شهرستان در این بخش مناسب است اما در بخش خدمات شهری نیازمند اعتبارات بیشتری است.

استاندار خوزستان عنوان کرد: هفته آینده هیت ویژه اي از وزارتخانه نیرو به منظور بررسی مشکلات سد کارون سه و روستائیان خسارت دیده به منطقه خواهد آمد.در همین راستا باید حق و حقوق مردم را پرداخت کرد

مقتدایی گفت: به دنبال جبران ۲۳ سال عقب افتادگی در استان هستیم در این زمینه همدلی مسئولان استاني لازم و ضروري است.

منبع: مهر
کد مطلب: 355213