توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
معاون راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد
ریزش کوه در ۵۰ محور مواصلاتی کهگیلویه و بویراحمد
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۵۴
معاون راهداری راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد از ریزش کوه به دلیل بارش شدید باران در ۵۰ محورهای مواصلاتی این استان خبر داد.
به گزارش عرش نیوز، محمد نصیری‌راد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: این ریزش‌ها در تمام محورهای مواصلاتی استان اعم از اصلی، فرعی و روستایی انجام شد ولی با تلاش عوامل راهداری در کمترین زمان ممکن بازگشایی شدند.

وی عنوان کرد: هم اکنون راهداران مشغول ریزش برداری در محور" یاسوج - شیراز" و "یاسوج - کاکان " هستند و تاکنون خسارات احتمالی بارش باران به جاده های این استان به طور دقیق مشخص نشده است.

نصیری راد با اشاره به اینکه با تلاش راهداران عملیات ریزش برداری محورهای اصلی این استان به اتمام می رسد، افزود: هم اکنون هیچ گونه مشکلی با وجود بارش شدید باران در محورهای مواصلاتی این استان وجود ندارد و تردد روان است.

وی خاطرنشان کرد: راهداران در تمامی محورهای مواصلاتی استان به صورت آماده باش در حال انجام وظیفه هستند و در زمینه خدمات دهی به مردم از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کنند.

معاون راهداری راه وشهرسازی کهگیلویه و بویراحمد افزود: ماشین آلات راهداری استان به دلیل فرسودگی و عمر بالای ۲۰ سال کارایی لازم را ندارند که انتظار می رود وزارت راه و شهرسازی و مسئولان استانی در این زمینه چاره اندیشی کنند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 334711