توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرماندار رباط کریم تأکید کرد
نظارت بر تفاوت قیمت اقلام دارویی عرضه شده در داروخانه‌ها
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۱
فرماندار رباط کریم بر نظارت جدی بر تفاوت قیمت اقلام دارویی عرضه شده در داروخانه‌های این شهرستان تأکید کرد.

به گزارش عرش نیوز به نقل از  روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط‌کریم، بیژن سلیمان‌پور با بیان اینکه بازرسی‌ها از واحدهای صنفی و تولیدی باید استمرار یابد گفت: اقلام دارویی و بهداشتی با قیمت‌های متفاوتی در داروخانه‌ها عرضه می‌شوند که لازم است دستگاه‌های مربوطه نظارت بیشتری در این خصوص داشته باشند.

وی عنوان کرد: افزایش نظارت بر بازار باید موثر، دقیق، کارآمد و اثرگذار باشد تا تأثیر آن در زندگی مردم دیده شود.

فرماندار رباط کریم اظهار داشت: حضور مردم در بازار و نظارت آنها می‌تواند تأثیر مثبتی داشته باشد چرا که در همه دنیا مردم در تنظیم بازار نقش دارند و با آگاهی و اطلاعات خودشان منجر به تنظیم بهتر بازار می‌شوند.

سلیمان‌پور با اشاره به آغاز مرحله دوم طرح هدفمندی یارانه‌ها گفت: این مرحله با همراهی خوب مردم آغاز شد و هیچ تنش و مشکلی در روند اجرای ان به وجود نیامد که نشان‌دهنده درک صحیح مردم از شرایط کشور است و با برنامه‌ریزی کارشناسی دولت و مدیریت اقتصاد در بخش‌های مهم و تأثیرگذار سبب شد در اثر اجرای مرحله دوم طرح به بازار شوک‌های کاذب وارد نشود و مثل گذشته منجر به بی‌ثباتی و ناپایداری شدید و به تبع آن تغییر سرسام‌آور قیمت نگردد.

نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم تصریح کرد: به طور قطع آثار و برکات اجرای این طرح در زندگی و معیشت مردم دیده خواهد شد و با اصلاح سیستم بیمار اقتصادی، مسیر برای توسعه ایران هموارتر می‌شود.

کد مطلب: 264610