توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم آستارا در مجلس:
مشکل تقدینگی صنایع تولیدی آستارا برطرف می‌شود
يکشنبه ۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۸
نماینده مردم آستارا در مجلس با اشاره به مصوبات کارگروه حمایت از تولید گیلان، گفت: مشکل تقدینگی صنایع تولیدی آستارا رفع می‌شود.
به گزارش عرش نیوز؛صفر نعیمی‌رز ظهر امروز در هشتمین جلسه کارگروه حمایت از تولید استان گیلان، اظهار داشت: شناخت آسیب‌ها و رفع موانع موجود در مسیر توسعه صنعتی و تولید استان ضروری است.

وی افزود: تولیدکنندگان، رزمندگان خط مقدم اشتغال و خودکفایی در کشور هستند که باید به آنان برای خروج از رکود و تقویت تولید کشور و استان توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

نماینده مردم آستارا در مجلس با تقدیر از تلاش و پیگیری کارگروه حمایت از تولید در استان و رفع بحران های تولید، خاطر نشان کرد: تلاش در راستای حل مشکلات تولیدکنندگان و صادرکنندگان سبب شکوفایی اقتصادی کشور می‌شود.

نعیمی‌رز با اشاره به مصوبات کارگروه حمایت از تولید گیلان، گفت: مشکل تقدینگی صنایع تولیدی آستارا رفع می‌شود و امیدواریم به زودی تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی این شهرستان اعطا شود.

وی با بیان اینکه حمایت ویژه از تولید سبب اشتغال‌زایی پایدار می‌شود، اظهار داشت: صنعت در کنار  بخش کشاورزی می‌تواند اقتصاد گیلان را شکوفا کرده و بسیاری از مشکلات را حل کند.

فرماندار شهرستان آستارا نیز در این نشست با اشاره به لزوم رسیدگی و حل مشکلات تولید و صادرکنندگان در این شهرستان گفت: آستارا جایگاه ویژه ای در تبادلات تجاری و اقتصادی با کشورهای حوزه ی دریای خزر دارد.

سیروس شفقی تصریح کرد: کمک به اعطای تسهیلات بانکی، تأمین سرمایه در گردش برای ارتقای کیفیت محصولات تولیدی و صنعتی مهمترین خواسته تولیدکنندگان در این شهرستان است.

وی با اشاره به اقدامات در خور توجه سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، گفت: دبیرخانه کارگروه حمایت از تولید در فرمانداری آستارا آماده بررسی مشکلات صنایع و واحدهای تولیدی این شهرستان است.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 347546