توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
ذی صلاح ترین مدیران در بخش آموزش و پرورش در حال انجام وظیفه می باشند
يکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۴
معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش نیشابور گفت: این دولت ذی صلاح ترین مدیریت ممکن را برای تحقق فرموده های مقام معظم رهبری در حوزه های مختلف به ویژه در بخش آموزش و پرورش فراهم کرده است.
به گزارش عرش نیوز . سید جواد قوامی نژاد در مراسم تودیع فرماندار سابق و معارفه ی معاون استاندار و فرماندار جدید این شهرستان به عنوان نماینده ی مدیران شهرستان، ضمن اظهار خرسندی از انتصاب و احراز دکتر مظفری به عنوان فرماندار نیشابور ، فرارسیدن ایام مبارک فجر، طلیعه ی آزادی ملت و محو استبداد و واپس راندن استعمار بر ملت بزرگ ایران و به ویژه غیور مردم ابرشهرنیشابوررا به حاضرین تبریک و تهنیت عرض کرد.

وی گفت: وقتی صدای پای بهمن از کوچه پس کوچه های خاطره ها به گوش تو می رسد، گویی شهیدانند که آمده اند برای بیعت دوباره، برای هشدار و تذکر و بیداری، بهمن که از راه می رسد شهیدان پیمان نامه ی خونین شهادت را برای تجدید امضای تک تک ما می آورند تا فراموش نکنیم که باغبان لاله ها و سایبان لحظه ها امام مهربان و مهربانی ها بود و نگاهش هنوزهم نگران باغمان است. هر بهمن امام است که دوباره بربال ملائک به دیدارمان می آید و کوچه های باغمان را پر از نسترن و نیلوفر می نماید. گام هایش همه جا یاس می کارد و گل محمدی به خانه ها هدیه می کند. بهمن همیشه در راه است.

قوامی نژاد تصریح کرد: مسئولیت و قبول آن در فرهنگ آیینی و باورهای دینی برگرفته از مکتب اهل بیت پیامبر مکرم اسلام از ویژگی های ذاتی انسان به جهت مختاربودن اوست که خداوند فرمود: «الست بربکم قالوا بلی» مزید برآن مسئولیت خاص اجتماعی از آنجا که عرصه ی وسیع تری جهت خدمتگذاری را فراهم می کند، توفیقی است برای خدمت به مردم زیرا که امام حسین (ع) فرمودند: همانا حوائج مردم از نعمت های خداوند برشماست. بنابراین از نعمت های الهی خسته نشوید و با این دیدگاه مسئولیت ها، محلی است برای « فاستبقوا الخیرات » که شکر چنین توفیقی بر همگان واجب است.

مدیر آموزش و پرورش نیشابور ادامه داد: از جمله ظرفیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی که برخاسته از آراء مردم و ارزش های متعالی اسلام است، این بوده است که سلایق و قابلیت های مدیریتی متعددی فرصت ارائه ی خدمت به این انقلاب و مردم عزیز را پیدا کرده اند و همه آنها در دل این دریای مواج و خروشان به هنرنمایی و خدمت ورزی برخاسته اند و امروز که شاهد سلیقه و مدیریتی تجلی یافته با عنوان اعتدال و تدبیر هستیم از اعماق جان آرزومندیم که گرچه در آغاز راه است لکن در جهت تثبیت این گفتمان آکنده از عقلانیت، قانون، اخلاق، شرعیات، تدبیر و امید، چنان گام بر دارد که ضمن ارتقای دستاوردهای ارزشمند مدیریت های متعدد گذشته، نقاط منفی را که موجب ایجاد دلواپسی هایی شده است، برطرف نموده و الگوی ارزشمندی از مدیریت کارا، ثمربخش، متعهد و متخصص و مبتنی بر شرع، قانون و اخلاق را در طراز ملت شریف ایران و انقلاب عزیز اسلامی به ویژه مردم عزیز نیشابور ارائه کند.

هر آن کس خدمت جانان به جان کرد به گیتی نام خود را جاودان کرد

زمیدان گوی دولت را کسی برد که حزن آلوده ای را شادمان کرد

این مقام مسئول با اشاره به کاردانی، تلاش، جدیت، آرامش، تدبیر و نگاه ارزش محور و پیگیری سرپرست فرمانداری اسبق این شهرستان (برات علی نیا)، اظهار کرد: درسال گذشته درست در چنین روزی اینجانب به عنوان اولین مدیر از مجموعه دولت تدبیر و امید در مجموعه آموزش و پرورش مشغول به خدمت شدم و ضرورت دارد صادقانه بیان کنم به عنوان اولین مدیر از این دولت، شاهد تعامل، همکاری، همفکری و تلاش مجدانه اکثریت مدیران شهرستان به ویژه در ماه های اخیر با تکیه بر مدیریت جهادی و نیز نوآوری و خلاقیت و پشتکار، بوده ام و امیدوارم با حضور شما که خود فردی فرهیخته، نیکنام و نیک اندیش، متخصص و متعهد و متعلق به دولت تدبیر و نیز منسوب به خانواده معزز شهدا و جانباز سرافراز انقلاب هستید، این سیر تحولی امورات مختلف شهرستان نیشابور سرعتی صد چندان به خود بگیرد و نام نیشابور فراخور تاریخ و استعدادش برسر زبان ها بیفتد.

قوامی نژاد در پایان تصریح کرد: بنده به عنوان مدیری در حوزه آموزش و پرورش بسیار خرسندم در دولتی مشغول به خدمت هستم که اندیشه اش تثبیت ارزش ها مبتنی بر اصلاح روشهاست، ولایت شناس، مرید ولایت و قانون، فرصت شناس و کیاست و صداقت او در سیاستش هویداست. مدیرانش از مصادیق جهاد گران عرصه ی مدیریت هستند و تمامی تلاش خود را برای حوزه های فرهنگ و اقتصاد و تدبیر چالش های این دو حوزه به کار میگیرند و همچنین لازم به یادآوری است که این دولت ذی صلاح ترین مدیریت ممکن را برای تحقق فرموده های مقام معظم رهبری در حوزه های مختلف به ویژه در بخش آموزش و پرورش فراهم کرده است. جایی که معظم له می فرمایند: تمامی دستگاه ها موظف به پشتیبانی از آموزش و پرورش هستند و من خوب میدانم که حضور شما به عنوان رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان، تاثیراتی عمیق از طریق این شورا بر فرهنگ و رشد علمی کودکان و نوجوانان این شهر خواهد داشت زیرا به فرموده ی استاندار استان خراسان رضوی، شورای آموزش و پرورش بعد از شورای تامین ، قوی ترین شورا جهت تصمیم سازی و تصمیم گیری در سطح شهرستان است.
کد مطلب: 363241