توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
معاون اتحادیه جهانی اساتید مسلمان در سمنان:
دشمن چاره‌ای جز تسلیم در برابر اقتدار جمهوری اسلامی نداشت
سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۵۷
معاون بین‌الملل اتحادیه جهانی اساتید مسلمان با اشاره به حضور آمریکا در پای میز مذاکره با ایران اسلامی گفت: دشمن چاره‌ای جز تسلیم در برابر اقتدار جمهوری اسلامی نداشت.
به گزارش عرش نیوز،حجت‌الاسلام‌ والمسلمین عباس نصیری فرد در یادواره شهدای ورزشکار شهرستان مهدی‌شهر که با حضور گسترده قشرهای مختلف مردمی در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهرک شهدا مهدی‌شهر برگزار شد بابیان اینکه دشمن همواره درصدد جلوگیری از اقتدار جمهوری اسلامی است اظهار داشت: دشمنان حمله نظامی به ایران را تجربه کردند اما این را بی‌اثر و بی‌فایده دانسته و چاره را در تعامل و مذاکره با جمهوری اسلامی دانستند.

معاون بین‌الملل اتحادیه جهانی اساتید مسلمان بابیان اینکه دشمن راه‌هایی چون حذف کردن جمهوری اسلامی، منزوی ساختن آن، تحریم و حتی حمله نظامی را نتوانست برای ایران اسلامی امتحان کند تصریح کرد: دشمن چاره را در کنار آمدن با ایران اسلامی دانست و بالاجبار تن به مذاکره با جمهوری اسلامی داد.

وی با بیان اینکه در منطقه دو تفکر باهم درگیر شده‌اند گفت: تفکر مبتنی بر تجهیزات نظامی و قدرت اقتصادی و پول بنا بر آمریکا و تفکر قدرت معنوی اتکا به خداوند و ایمان مردم بنا به جمهوری اسلامی است.

معاون بین‌الملل اتحادیه جهانی اساتید مسلمان با بیان اینکه حضور ۶ کشور قدرتمند جهان بر میز مذاکره در مقابل ایران اسلامی نشان از قدرت اقتصادی یا احتیاج این کشورها به جمهوری اسلامی نیست افزود: حضور این ۶ قدرت برتر دنیا در پای میز مذاکره به سبب ترس آنان از غلبه قدرت جمهوری اسلامی ایران در منطقه بوده است، آمریکایی‌ها دیدند منطقه را جمهوری اسلامی گرفت.

منبع:تسنیم
کد مطلب: 389946