توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار سمنان:
عشایر عامل تحقق اقتصاد مقاومتی هستند
يکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۴
استاندار سمنان گفت: عشایر عامل تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه هستند.

به گزارش عرش نیوزبه نقل از ، خبرگزاری فارس از مهدی‌شهر، محمدرضا خباز ظهر امروز در جمع عشایر شهرستان مهدی‌شهر اظهار داشت: عشایر در عرصه تولید نقشی بی‌بدیل دارند.

وی تلاش و زحمات تلاشگران این عرصه را ارزشمند توصیف کرد و افزود: اینکه قشر عشایر نماد اقتصاد مقاومتی در کشور هستند، بر کسی پوشیده نیست.

استاندار سمنان با اشاره به نام‌گذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری تحت عنوان «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» گفت: اقتصاد خود اتکا عشایر با این موضوع کاملاً منطبق بوده و ضرورت شکوفایی بیش‌ازپیش این حوزه بر کسی پوشیده نیست.

وی اهتمام بیشتر مسؤولان بخش عشایری استان سمنان را در راستای رسیدگی به امور عشایر خواستار شد و تصریح کرد: رفع موانع تولید در این بخش را بایستی با حداکثر توان و ظرفیت‌های قانونی دنبال کرد.

خباز در ادامه لزوم افزایش بهره‌وری در کارهای تولیدی، فرصت سازی برای عشایر، تسریع در ساماندهی عشایر در استان را از دستگاه‌های اجرایی مرتبط خواستار شد.

استاندار سمنان در ادامه با اشاره حمایت‌های رهبر معظم انقلاب از روستائیان و عشایر خاطرنشان کرد: به امید خدا در جلسه‌ای که با حضور مسؤولان ذی‌ربط در بخش‌های مختلف مرتبط با عشایر و فرمانداران شهرستان‌ها برگزار خواهد شد به امور عشایر زحمتکش استان رسیدگی می‌شود.

انتهای پیام/

کد مطلب: 390746
 
 


پربازدیدترین